Rüyada Sarp Yokuş Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Sarp Yokuş görmek ne demek rüya tabirini rüyada sarp yokuş 2823 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada ihtiyaci icin Sarp bir yokusa ciktigini gören kimse, rüyadaki azmi rüsbetinde dünya veya ahiretini kazanmaya gayret gösterir.bazen de sarp yokus kalin kafali bir kadina veya gönül oksamak suretiyle yola getirilen zorba adama isarettir.bazen sarp yokus kendilerinden mal ve cani hakkinda emniyet edilmez arkadas ve ortaga isarettir. bazen de sarp yokus: "fakat o sarp yokusa saldiramadi." ayetine göre kisiyi tehlikelerden kurtaran bir ise isarettir. sarp yokuslar, hayirsiz, sikintili ve tehlikeli seylere isarettir. oraya cikmak da böyledir. Rüyada sarp bir yokustan inmek ise, bütün bunlardan selamete ermektir. bazen, sarp yokus görene, azap edilir ve haddi bildirilir. rüyada sarp bir yokusa cikmak, ilim tahsil etmeye, güzel siyaset yapmaya,sözünde durmaya, veya iyi bir muamele yapmak suretiyle rüya sahibinin kadrinin yükselmesine isarettir.eger rüyada sarp bir yokusun zirvesinden ta dibine kadar düstügünü görse,iyi olan durumunu kaybeder, dinden dönme noktasina gelir.bir insanin rüyada sarp yokusu veya kücük bir tepeye ya da dam ve bunlar gibi seyler üzerine ciktigini görmesi, o insanin istedigi ve arzu ettigi ihtiyaclarim elde etmesine alamet sayilir. bir kimse bir tepeden veya köskten yahut dagdan indigini görse, arzu ettigi seyi tamamlayamaz.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0