Rüyada Meyve görmek ne demektir, 2696 MEYVE

Rüyada Meyve Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Meyve görmek ne demek rüya tabirini rüyada meyve 2696 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Meyve ve yemis görmek, evlenmeye isarettir. bazi tabirciler, yas meyveler, gecici riziktir. kuru meyveler de devamli olan cok riziktir, dediler. bazi tabirciler, meyveler fakirler icin zenginlik, zenginler icin cokca maldir. Rüyada meyvelerin, üzerine döküldügünü gören kimse, havir ve iyilikle isim yapar. rüyada meyvenin tatlisi, rizik ve menfaata ve faideli ilme isarettir, bir kimsenin eksi meyveyi yemesi, yine nzik ve ilimdir. olgunlasmamis meyveyi yemek veya ona malik olmak, borca, yabanci erkek ve kadinlara yahut onlardan dilsiz ve sagir olanlarina isarettir. Örtülü ve kapakli bir sey icerisinde bulunan meyve güclükle elde edilen rizka isarettir. cekirdekli meyve, kendisinde süphe yahut kefalet bulunan veya zekati cikmamis az bir rizka isarettir. cekirdeksiz meyve islerin kolayligina ve kendisine süphe karismamis helal rizka isarettir. mevsiminde ve olgunlasmis meyve cabuk hasil olacak hayra, meyvenin mevsimsiz olmasi, meyvenin yetisme zamaninin uzaklik ve yakinligi nisbetinde bir müddet sonra meydana gelecek menfaate isarettir. mevsimsiz meyve riziktir. mevsimsiz meyve yedigini gören, kacirdigi güzel bir seye erismeye, güc seylerin kolaylasmasina ve zamaninin gecmesinden korktugu bir seyi talep etmesine isarettir. bir yerde toplu olarak görülen meyveler, ülfet ve topluluga, daginik meyveler de bunun aksine isarettir. taninmayan her meyve yetistigi memlekete veya oradaki ise isarettir. meyve, sahibi icin, hanimlara, evlata, paraya, mala, ticarete, yahut ilme, emlaka, amel-i salihaya veya Aile ve akrabaya, yahut sevince ve hastaliklardan sifaya isarettir. bazen meyveler, onlardan yapilan saraba isarettir. bir kimse agactan kendi meyvesinden baska bir meyve devsirdigini görse, kendisine helal olmayan bir sey yapar veya kendi üzerine lazim olmayan bir seyi ister. agacin kökünden meyve devsirse, serefli ve sanli bir kimseye düsmanlik yapar. agaclardan cesitli meyve devsirdigini gören ilimde ve rütbede yüksek bir mevkide bulunan büyük kimselerden ilim tahsil eder. meyveleri oturdugu yerde toplayan kimsenin eline zahmetsiz rizik gecer. kis gününde meyveli agac görse ve buna da hayret etse, mal sahibi zannettigi ve caresiz kalip muhtac oldugu bir kimseye isarettir. eger agacin meyvesinden bir sey toplanmis ise, topladigi kadar o kimseden bir seye nail oiur. eger bir sey toplanmadiysa, o kimseden günlük nzik eline gecer. meyveler, mal ve sereftir. bir kimse yetisebildigi bir agactan meyvesinden baska bir meyve topladigini görse, bir dostuna damat olmaya veya kendisinden cok hayir ve sevinc görecegi bir ortagina isarettir. dagda bulunan sahipsiz yabani meyveler, ilim ve rizka ve hic kimsenin minneti olmaksizin sirf allah'tan gelecek hibe ve ihsanlara isarettir.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Meyve, ile ilgili yapılan yorumlar

lizz

sabaha karşı bir oda dolusu meyve gördüm..yatak dolabına benzer odanın içine dolap yapılmış komple ve bütün dolaplar her çeşit meyve dolu...hepsi benim rüyama anlam bulamadım lütfen yorumlarmısınız....

yusuf

rüyamda çok yakın arkadaşlarımla meyve yiyorduk ama istediğim meyveyi yiyemedim acaba bunun anlamı ne demek şimdiden teşekkür ederim yorumlarınız için.

Esra54

Rüyamda çok büyük bir masa etrafında dostlarla oturuyorum masada turlu turlu meyveler var alabildiği ne çok onlardan yemek istiyorum yedigimi hatırlar gibiyim o kadar büyük yeşillik alan ki yeşilin koyusu adeta teşekkürler şimdiden nerden okuyacagim sizxin rüya hakkındaki incelemenizi.

cafer

rüyamda ölmüş birine yenidünya verdim almadı

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 5371