rüyada görülen kaynagi, nimet, hayir, bereket arzu maksada

Rüyada Göze Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Göze görmek ne demek rüya tabirini rüyada göze 2439 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada görülen Su kaynagi, nimet, hayir, bereket arzu ve maksada kavusmaktir. durumu belli olan bir kimse Rüyada evinin icerisinde bir takim gözelerin kaynadigini görse, o kimseye bir musibet isabet eder ve ev halki onun icin üzülüp aglarlar. bir kimse rüyada bir kaynaktan Abdest aldigini görse, su ister berrak, ister bulanik ister sicak isterse soguk olsun, kendisiyle namaz kilmak abdest almak caiz olacak bir halde temiz oldugu takdirde o kimsenin rüyasi hayirdir. rüyada evinin icinde veya ona zarar vermiyecek bir yerde su kaynadigini ve evden disari ciktigini gören kimse, maiset, hayir ve menfaata isarettir. yatak odasinda kaynadigini görse, kadinlar tarafindan ortaya cikacak bir üzüntüye isaret eder. eger suyu kendi duvarinda kaynadigini görse, o kimseye erkek kardesi veya damadi ya da dostu gibi o ev icinde bulunan bir kimse tarafindan isabet edecek üzüntü ve kedere isaret eder. eger kaynayan su, evden disanya ciksa ve hepsi akacak olsa ev balkinin hepsi üzüntü ve kederden kisa bir zamanda kurtulurlar. eger kaynayan su disari cikmazsa üzüntü ve keder devam eder. eger gördügü kaynagin suyu berrak ise, sihhatli olmakla beraber üzüntüdür. rüyada görülen kaynaklardan tabirce güzel olmayani ancak onun suyunun bulanik olmasi ve akmamasidir. eger rüyada bir Mahalle veya ev icinde su kaynagi meydana ciktigini görse, kaynaktaki su ister tassin ister tasmasin, o yerde üzülecek, aglanilacak bir seyin meydana gelmesine isaret eder. kaynak suyundan icerse yine üzüntü ve kedere isaret eder. kaynagin suyu bulanik otursa, ondan üzüntü ve keder daha fazla olur. bazi tabirciler, rüyada kendi evinde veya su bulunan bir yerde su kaynagini gören kimse, bir hizmetci alir, dediler. kaynak ve derelerden akan sular berrak oldugu takdirde bütün halk özellikle hasta olur ve fakirler hakkinda hayra delildir. sudan daha leziz bir sey olmadigindan bu rüya zenginlige ve iyilesmeye isaret eder. eger derelerin sularini kurumus görse, bütün halk hakkinda yukarida gecen tabirin aksine isaret eder. rüyada bir kaynak suyundan abdest alan kimse, üzüntülü ve kederli ise üzüntüden kurtulur. korku halinde ise, emin olur. hasta ise iyilesir. borclu ise, borcunu öder. günahkar ise, (c.c.) onun günahlarini affeder. rüyada berrak bir Göze gören kimse, tahsildar olur. o gözenin evler arasinda aktigini görse, rizka ve o kimseye gönderilecek hayirli bir seye isaret eder.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 4915