Rüyada Gül Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Gül görmek ne demek rüya tabirini rüyada gül 2402 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Gül görmek iyiye delalettir. yeni acan bir gülü toplayan bir genc kiz cok kisa zamanda evlenir. güllerin renklerine göre manalari degisir. bahcesinde gül agaci gören bir erkek mesleginde ilerler hatta en basa gecer.

rüyada gül görmek, serefli olan bir adama veya cocuga yahut kayip bir kimsenin gelmesine ya da kadina isaret eder. Rüyada gül topladigini gören kimse, hayir, iyilik, sevgi ve nimete kavusur. henüz acilmamis gül, hamile olan kadinin cocugunun düsmesiyle tabir edilir. bazi tabirciler gül, ayrilacak veya elden kacirilacak kadin ve ticarete yahut devamli olmayan ferahlik ve sevince ya da sonu ve vefasi olmayan ahde isaret eder, dediler. rüyada genc bir delikanlinin kendisine bir gül sundugunu görse, o delikanli, o kimseye bir taahhütte bulunur. ancak sözünde durmaz. rüyada gülden basinda bir tac oldugunu gören kimse, bir düsmani ile evlenir. bir kadin bu rüyayi görse, tabir yine böyledir. gül, güzel bir isimle yad edilmeye de isaret eder. gül, ferahlik ve sevince de isaret eder. hasta olan bir kimsenin rüyada, gülün altinda serilmis veya gülden bir elbise giydigini görmesi, o hastanin ölecegine isaret eder. bazi tabirciler, gül, bir misafirin veya bir mektubun gelmesine isaret eder dediler. gülü kesilmis agacinda görmek, üzüntü ve kederdir. bazi tabirciler, agaciyla olan gül, sarp ve cetin bir millete ve güc islere isaret eder. rüyada gül toplamak sevinctir. bazen de san gül, hastaliga, kirmizi gül, güzellik ve zinete isaret eder. kirmizi gül, delil ve iddia edilen seyin vuzuha kavusmasinada tabir edilir.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Gül, ile ilgili yapılan yorumlar

Dône Atar

Ruyamda bir erkek bana cebinden mor bir gûl verd?

fadile

rüyamda başımdan aşagı kırmızı gül dökülüyordu anlamı nedir

asu

ben ruyamda agac kibi qab gunun 1-2 yerden cicek acdigini gordum coklu ise dumurcuklari vardi. bu yuxu iyiyemi yozulur

ALİM

benim gördüğüm ğül çok açmamamış yani tomurcuktu ve çok güzel bir ezan sesiyle uyandım :) çok mutluyum ;)

MSD

Ben rüyamda elimde sarı tomurcuk gül ve kanlı kırmızı gül gördüm hasta birine kanlı gül verdim gülleri ben topladım

elif

yuxuda güllerim boyumusadu

fatima

daha yeni açmış kırmızı gül gonca si gördüm suluyor idim,,

Dila

Başımdan aşşagı sevgilim kırmızı gül döktü

hebibe

Ne demek istiyrsizkii yalan deyrsiz inanmiram size Allaha inaniram. Sen sehv dersen.

Hakan

Henüz açmamış,tomurcuk halinde beyaz bir gülü bir kıza veriyordum.

Münire

açık pembe güller bir hoca tarafın dan başım dan aşağı döktüler sonra gül şerbeti verdiler onun da rengi açık pembey di tadı çok başka çok güzel namaz tasbihi var dı oturduğum yer de analmı lütfen gerçekten çok merek ediyorum nedir? cevap lütfen

tuğba

düşmanım bana kırmızı gül uzatıyordu anlamı lütfen ?

ayşe

güller içindeydim

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0