Rüyada Gül Görmek

Rüyada Gül görmek tabiri, Rüyada Gül nedir, Gül rüya tabiri? diyadinnet rüya tabirlerinde rüyada Gül görmek anlamı nedir! dini ve islami ruyada Gül görmek ne demek. Rüyamda Gül gördüm anlamı sayfasında bulunuyorsunuz...

rüyada Gül görmek

Rüyada gül görmek iyiye delalettir. yeni acan bir gülü toplayan bir genc kiz cok kisa zamanda evlenir. güllerin renklerine göre manalari degisir. bahcesinde gül agaci gören bir erkek mesleginde ilerler hatta en basa gecer.

rüyada gül görmek, serefli olan bir adama veya cocuga yahut kayip bir kimsenin gelmesine ya da kadina isaret eder. rüyada gül topladigini gören kimse, hayir, iyilik, sevgi ve nimete kavusur. henüz acilmamis gül, hamile olan kadinin cocugunun düsmesiyle tabir edilir. bazi tabirciler gül, ayrilacak veya elden kacirilacak kadin ve ticarete yahut devamli olmayan ferahlik ve sevince ya da sonu ve vefasi olmayan ahde isaret eder, dediler. rüyada genc bir delikanlinin kendisine bir gül sundugunu görse, o delikanli, o kimseye bir taahhütte bulunur. ancak sözünde durmaz. rüyada gülden basinda bir tac oldugunu gören kimse, bir düsmani ile evlenir. bir kadin bu rüyayi görse, tabir yine böyledir. gül, güzel bir isimle yad edilmeye de isaret eder. gül, ferahlik ve sevince de isaret eder. hasta olan bir kimsenin rüyada, gülün altinda serilmis veya gülden bir elbise giydigini görmesi, o hastanin ölecegine isaret eder. bazi tabirciler, gül, bir misafirin veya bir mektubun gelmesine isaret eder dediler. gülü kesilmis agacinda görmek, üzüntü ve kederdir. bazi tabirciler, agaciyla olan gül, sarp ve cetin bir millete ve güc islere isaret eder. rüyada gül toplamak sevinctir. bazen de san gül, hastaliga, kirmizi gül, güzellik ve zinete isaret eder. kirmizi gül, delil ve iddia edilen seyin vuzuha kavusmasinada tabir edilir.

rüyada Gül görmek
ayşe Gül rüyasıgüller içindeydim

Rüyanızı Yazın
İsim (Örnek: Ahmet)

Görmüş olduğunuz rüyanızı tüm ayrıntılarıyla yazın


Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır
Rüyada Gül Görmek Benzer Rüyalar
  Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

  ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
  Rüya tabirleri  Rüya Tabirleri

  Rüya Tabirleri | Rüya | Ruya tabirleri | Rüya Yorumları | islami rüya tabirleri | dini rüya tabirleri | diyanet | sözlüğü anlamı | kitabı | rüyada görmek ne demektir. | rüyamda gördüm rüyada görmek ne anlama gelir.

  Rüya Tabiri Arama
  Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.