Şuan sitede 23525 kişi var

diyadinnet tv

Rüyada Ev Gibi Yerlere Girmek görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Diyadinnet Rüya tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Ev Gibi Yerlere Girmek görmek ne demek rüya tabirini rüyada Ev Gibi Yerlere Girmek rüya yorumunu okumaktasınız.

bir kimse Rüyada kendisini, evlerden ve binalardan uzak ve tek bir eve girdigini görse, o ev ahiret evidir ve onun ölümüne isarettir. mezkur eve girip ciktigini görse, ölüm derecesine yaklasir fakat bundan kurtulur. hasta olan bir kimse ahiret evine girdigini görse,o hastalik onu dünayanin ser ve fitnelerinden halas ederek ahirete götürür. kendisini ahirette gören kimse eger hasta degilse, cihad etmesi, yahut züht ve ibadeti, ilim veya sa- daka ya da akrabalari ziyareti yahut musibeüere sabretmesi sebebiyle müjdeye kavusur. bir kimse ahirete gittikten sonra tekrar döndügünü görse, o kimse gurbetten döner ve sehrine gelir. cennetten dönmekten menedildigini görse, o kimse gurbette kalir.rüyada isyankarin mekke'yi görmesi, tevbe etmesin, inancsizin görmesi müslüman olmasina, bekarin evlenmesine, eger rüyayi gören düsmanlik icerisinde ise düsmanliginda muzaffer ve davasini kazanmasina isarettir.mekke'ye girmek korkudan emin olmaya isarettir.rüyada ibrahim (a.s.)'in makamina girdigini gören kimse eger korkan birisiyse korkusundan emin olur. bazen de rüyada ibrahim (a.s.) makamina girmek, devlet baskanligi gibi büyük rütbeye yahut ilmin ifade ve tahisili icin gayret sarfetmeye yahut annesi veya babasi tarafindan gelecek bir mirasa isarettir.rüyada beyt-i Şerif ve mescid-i haram'a giren kimse evlenme isteginde bulunan kimse evlenme isteginde bulunan kimse ise, evine güzel bir gelinle girmesine, helal kazanmaya iktidari oldugu halde haram ile mesgul olmaya,özellikle salat-ü selam getirmeden veya avret yeri acik oldugu halde girerse haram ile mesgul olmaya isarettir.mescid-i harram'a girdigini görmek,korkudan emin olmaya ve dogru söz vermeye isarettir.rüyada sokak ve pazar girmek, rizik icin calismaya ve gayret göstermeye,eve girmek evlenmeye veya evlenmeyi arzu etmeye.mescide girmek,günahtan temizlenmeye, kiliseye girmek dinde bozukluga isarettir.cennete girdigini gören kimse insallah cennete girer.bu rüya o kimsenin nefsi icin gönderdigi veya gönderecegi hayrin kabul olmasmdan dolayi müjdedir.cehenneme girip sonradan ciktigini görmek o kimsenin bulundugu kötü halinden tevbe ve istigfar etmesi icin korkulur. bu gibi rüyayi günahkarlar görür. bazilan da, gerek inancsiz ve gerekse mu'min olsun rüyada cehenne me giren kimse sitma hastaligina, fakirlige ve hapse düser, dediler. eger rüyayi gören esnaf ise, cok günah isler yahut inancsiz ve günahkarlarin yoluna giderek onlarla düser-kalkar. bazilan da, hac yolunda bulunan kimsenin rüyada cennete girmesi, onun kabeye girmesine ve haccinin tamam olmasina isarertir,dediler.rüyada cennete giren kimse eger inancsiz ise müslüman olur, hasta bir mu'min ise hastaligindan ölür. eger hasta bir inancsiz ise hastaligindan kurtulur. bekar ise evlenir, fakir ise zengin olur. bazi tabirciler, bu rüyanin sahibi bir mirasa erisir, dediler.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Ev Gibi Yerlere Girmek Görmek Benzer Rüyalar
 • rüyada Şifalı sular görmekRüyada Şifalı sular görmek

  Ilıca, kaplıca gibi yerlere gitmek tedavi gerektiren bir hastalığa, Buralardan su içmek yahut şifalı suların içine girmek sıhhat ve

 • rüyada Girmek görmekRüyada Girmek görmek

  İyi bir mekana yahut ortama girmek hayra, Eve girmek bekar için evlenmeye, evli için güvenliğe yahut ev almaya delalet eder.

 • rüyada Bahse girmek görmekRüyada Bahse girmek görmek

  Rüyada birisi ile ya da herhangi bir yarismada bahse girmek, pek hayra alamet sayilmaz. Bu çesit rüyalar, yakin gelecekte mahkemeye düseceginizi

 • rüyada Akıntı görmekRüyada Akıntı görmek

  Rüyada denize, göle, ırmak, nehir gibi yerlere düşerek akıntıya kapılan kişi, kendi iradesinden yararlanamayacak duruma düşecektir.

 • rüyada At yarışı görmekRüyada At yarışı görmek

  Rüyada at yarislari üzerinde bahse girmek hayir sayilmaz. Bahse girerek kaybetmek üzüntüye, bir arkadasi ile bir konu üzerinde bahse girmek

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri

Rüya Tabirleri

Rüya Tabirleri | Rüya | Ruya tabirleri | Rüya Yorumları | islami rüya tabirleri | dini rüya tabirleri | diyanet | sözlüğü anlamı | kitabı | rüyada görmek ne demektir. | rüyamda gördüm rüyada görmek ne anlama gelir.

Paylaşmaya ne dersin ?

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.