Rüyada Elma Görmek

Diyadinnet Rüya Tabirlerinde görülen Elma'nın yorumu 2296 ve rüyasında elma'yı görmenin neye çıktığını, ayrıca rüyada elmayla ilgili rüyanın ne anlama geldiği açıklanmıştır.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Elma nedir

hayalleriniz gerceklesecek. Elma barisin, bollugun, bereketin ve paranin isaretcisidir. elma yesil, ham, ya da cürükse, gerceklestirmek istediginiz planlarinizi gerceklestiremeyeceksiniz.

Elma barisin, bollugun, bereketin, ve paranin isaretcisidir. Rüyada elma görmek her iste sansinizin sizinle beraber oldugunu ifade eder. Elma agacinin altinda dinlenmek sevgili ile mutlu bir evlilik yaparlar ve bu evlilik mutluluk getirir anlamindadir. Masa üzerinde elma görmek, cevreniz genisleyecek ve cevrenizden saygi göreceksiniz demektir. Elma yemek uygulamaya koydugunuz planlarinizin olumlu sonuclarini alacaksiniz anlamindadir. Rüyada elmali bir sey yemek bir müsabakada ilk üce girmeye isarettir. Rüyada elma almak Kar getirecek bir ise yatirim yapacaginin haberidir. Rüyada agactan düsen elmalar görmek önünüze cok sayida güzel firsat gelecegine isarettir. Agacta elma görmek, yakin zamanda güzel bir haber alacaginiz anlamindadir. Elma yesil, ham, ya da cürükse, gerceklesmesini istediginiz hayallerinin olamayacagini bildirir.

Elma Benzer Rüyalar

Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Elma yorumları

ahmet

küsütüğüm arkadaşım bana elma atıyordu

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Paylaşmaya ne dersin ?

0
Yandex.Metrica