Rüyada Elma Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Elma görmek ne demek rüya tabirini rüyada elma 2296 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

hayalleriniz gerceklesecek. Elma barisin, bollugun, bereketin ve paranin isaretcisidir. elma yesil, ham, ya da cürükse, gerceklestirmek istediginiz planlarinizi gerceklestiremeyeceksiniz.

Elma barisin, bollugun, bereketin, ve paranin isaretcisidir. Rüyada elma görmek her iste sansinizin sizinle beraber oldugunu ifade eder. Elma agacinin altinda dinlenmek sevgili ile mutlu bir evlilik yaparlar ve bu evlilik mutluluk getirir anlamindadir. Masa üzerinde elma görmek, cevreniz genisleyecek ve cevrenizden saygi göreceksiniz demektir. Elma yemek uygulamaya koydugunuz planlarinizin olumlu sonuclarini alacaksiniz anlamindadir. Rüyada elmali bir sey yemek bir müsabakada ilk üce girmeye isarettir. Rüyada elma almak Kar getirecek bir ise yatirim yapacaginin haberidir. Rüyada agactan düsen elmalar görmek önünüze cok sayida güzel firsat gelecegine isarettir. Agacta elma görmek, yakin zamanda güzel bir haber alacaginiz anlamindadir. Elma yesil, ham, ya da cürükse, gerceklesmesini istediginiz hayallerinin olamayacagini bildirir.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Elma, ile ilgili yapılan yorumlar

ahmet

küsütüğüm arkadaşım bana elma atıyordu

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0