Şuan sitede 5398 kişi var

Rüyada Deccal görmek

diyadinnet tv

Rüyada Deccal Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Deccal görmek ne demek rüya tabirini rüyada deccal 2145 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada deccalin ciktigini görmek, düsmanin saldirmasina ve yeryüzünde kan dökülüp fitne ve fesadin ortaya cikmasina isarettir. deccali görmek inancsiz sehirlerinden bir sehrin fethedilmesine isarettir. deccali görmek, sihir ve yalana ve ona arkadas olan yahut onun sifatina intikal ettigini gören kimse icin afet ve belaya isarettir. deccalin Rüyada gectigi ve ugradigi yerler, üzüntü, keder, siddet , zulüm ve hububat ve malikte büyük afetin meydana cikmasina, yahut yagmurun yagmamasindan dolayi hayrin men edilmesine isarettir. deccalin ciktigini görmek, halkta cikacak bid'at ve sapik bir kimseye isarettir.

Rüyada Deccal Görmek, Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Deccal, ile ilgili yapılan yorumlar

berrin

rüyamda sıfatını isimlebdiremedigim cok cirkin ne kadın ne erkek insan kılığına girmis insanları kendi Safina cekmeye çalışan rabbimin ismini zikredenlerin ondan uzaklastığını salavatlarla ayetel kursi ile ondan ayri bir tarafa çekildigini ve ben bu ruyada insanlara sürekli salavat getirmelerini ayetel kursi okumalarina ualvarircasna mucadele verdigimi gördüm ve birden uyandim

SERBEST

rüyamda bana denilen yetenekli biri olduğumu söylüyorlardı ve ben sorardım yeteneyim ne diye derlerdi görünmezlik ve yanısıra bilgiç ama normal bir insanda belki 100 kat daha fazlada hızlı olduğunu görüp ve hiç tanımadığım üstün yetenekli savaşçılarla deccalı öldürmeye gittiğimizi görüyordum ve yanlış olmasam da arkasından tam göğsünün ortasına girecek şekilde hançeri saplandığını ve öldüğünü görüyordum ama öldüğünde patlıyordu ve etraf binevi yeşil ve hafif katılaşmış bi kanla doluyordu .
belki size tuhaf gele bilir bu rüya belkide hiçte okuyup ta düşünmessiniz , ama benim gördüğüm rüyaların 100 de 50 ve 90 arası bütün rüyalarım doğru çıkıyor bazende ileride neyle dahi karşılaşacağımı görüyorum ...!

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri

Rüya Tabirleri || Rüya Tabirleri Sözlüğü

Rüya Tabirleri | Rüya | Ruya tabirleri | Rüya Yorumları | islami rüya tabirleri | dini rüya tabirleri | diyanet | sözlüğü anlamı | kitabı | rüyada görmek ne demektir. | rüyamda gördüm rüyada görmek ne anlama gelir.

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Google+'da bizi ziyaret edin Diyadinnet RSS