Şuan sitede 16243 kişi var

diyadinnet tv

Rüyada Deccal görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Diyadinnet Rüya tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Deccal görmek ne demek rüya tabirini rüyada Deccal rüya yorumunu okumaktasınız.

Rüyada deccalin ciktigini görmek, düsmanin saldirmasina ve yeryüzünde kan dökülüp fitne ve fesadin ortaya cikmasina isarettir. deccali görmek inancsiz sehirlerinden bir sehrin fethedilmesine isarettir. deccali görmek, sihir ve yalana ve ona arkadas olan yahut onun sifatina intikal ettigini gören kimse icin afet ve belaya isarettir. deccalin rüyada gectigi ve ugradigi yerler, üzüntü, keder, siddet , zulüm ve Hububat ve malikte büyük afetin meydana cikmasina, yahut yagmurun yagmamasindan dolayi hayrin men edilmesine isarettir. deccalin ciktigini görmek, halkta cikacak bid'at ve sapik bir kimseye isarettir.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Deccal Görmek Benzer Rüyalar
 • rüyada Deccal görmekRüyada Deccal görmek

  Yalancıya, sihirbaza ve önderlik uğruna her türlü hile ve yönteme baş vuran kimseye, Deccal, insanları doğru yoldan ayıran sapkın

 • rüyada Dayak görmekRüyada Dayak görmek

  Dayak yemek sevince, bir vesileyle gelecek rızka yahut iyiliğe, Birine dayak atmak ona iyilikte bulunmaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Kavga

 • rüyada Katarakt (goz rahatsızlıgı) görmekRüyada Katarakt (goz rahatsızlıgı) görmek

  Gözler din ile yorumlanir. Rüyada kendisini kör olarak görmek veya gözünün çikmis oldugunu görmek büyük bir gü nah islemekle yorumlanir.

 • rüyada Göz görmekRüyada Göz görmek

  Gözler din ile yorumlanir. Rüyada kendisini kör olarak görmek veya gözünün çikmis oldugunu görmek büyük bir gü nah islemekle yorumlanir.

Deccal Rüya yorumları
berrin

rüyamda sıfatını isimlebdiremedigim cok cirkin ne kadın ne erkek insan kılığına girmis insanları kendi Safina cekmeye çalışan rabbimin ismini zikredenlerin ondan uzaklastığını salavatlarla ayetel kursi ile ondan ayri bir tarafa çekildigini ve ben bu ruyada insanlara sürekli salavat getirmelerini ayetel kursi okumalarina ualvarircasna mucadele verdigimi gördüm ve birden uyandim

SERBEST

rüyamda bana denilen yetenekli biri olduğumu söylüyorlardı ve ben sorardım yeteneyim ne diye derlerdi görünmezlik ve yanısıra bilgiç ama normal bir insanda belki 100 kat daha fazlada hızlı olduğunu görüp ve hiç tanımadığım üstün yetenekli savaşçılarla deccalı öldürmeye gittiğimizi görüyordum ve yanlış olmasam da arkasından tam göğsünün ortasına girecek şekilde hançeri saplandığını ve öldüğünü görüyordum ama öldüğünde patlıyordu ve etraf binevi yeşil ve hafif katılaşmış bi kanla doluyordu .
belki size tuhaf gele bilir bu rüya belkide hiçte okuyup ta düşünmessiniz , ama benim gördüğüm rüyaların 100 de 50 ve 90 arası bütün rüyalarım doğru çıkıyor bazende ileride neyle dahi karşılaşacağımı görüyorum ...!

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri

Rüya Tabirleri

Rüya Tabirleri | Rüya | Ruya tabirleri | Rüya Yorumları | islami rüya tabirleri | dini rüya tabirleri | diyanet | sözlüğü anlamı | kitabı | rüyada görmek ne demektir. | rüyamda gördüm rüyada görmek ne anlama gelir.

Paylaşmaya ne dersin ?

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.