cebrail a.s.i sen olarak kendisine bir nasihata yahut vasiyete

Rüyada Cebrail A.s Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Cebrail A.s görmek ne demek rüya tabirini rüyada cebrail a.s 1997 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

cebrail (a.s.)'i sen olarak kendisine bir nasihata yahut vasiyete yahut da müjdeye ait söz söyledigini görse o kimse, seref ve izzete, kuvvet müjdeye isarettir. eger o kimse mazlum ise yardim edilir, hasta ise sifa bulur, korkuyorsa korkusundan emin olur. eger üzüntülü ise üzüntüden kurtulur. hacc etmemis ise haccetmek nasip olur. Rüyada Cebrail (a.s-)'i görmek, sehid olarak ölmesine delildir. cebrail (a.s.)'dan yiyecek bir sey almak, o kimsenin cennet ehlinden olmasina isarettir. bir kimse Rüyada cebrail ve mikail (a.s.)'a düsmanlik yaptigim görse, o kimsenin görüs ve fikri yahudilerin görüs ve fikrine uygun bulunmasina ve allahü teala hazretlerinin emrine muhalif olan isleri yapmasina isarettir. cebrail (a.s.)'i görmek, ilimlere muttaii olmaya isarettir. bir kimse cebrail (a.s.)'i üzüntülü olarak görse o kimseye siddet ve azab isabet eder. cebrail (a.s.)'in kendisine selam verdigini gören kimse kadri yüce, övgüye layik büyük bir alim olur ve arkadaslari arasinda saygi görür. cebrail (a,s.)'i görmek, ilme, sirlari sahibine bildirmeye, ölüme yaklasmis olan kimsenin halen kendisine hayat bulunduguna isarettir. cebrail (a.s.)'i görmek, bazen de nakil ve düsman üzerine nusret ve galebeye isarettir. cebrail (a.s.) suretine girdigini gören kimse, cömert, hayir ve bereketi cok olur.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Cebrail A.s, ile ilgili yapılan yorumlar

olgun

CEBRAİL İN ELİNDE BEBEKLE GÖKYÜZÜNDEN İHTİŞAMLI BİR ŞEKİLDE BANA BAKIYORDU GÜÜMSÜYORDU

olgun

CEBRAİL İN ELİNDE BEBEKLE GÖKYÜZÜNDEN İHTİŞAMLI BİR ŞEKİLDE BANA BAKIYORDU GÜÜMSÜYORDU

serpil

ben Cebrail aleyhiselami rüyamda binlerce melek ile bitrlikte gökten indigini ve bana konustugunu duydum..söyle buyurdu..Rabbinin Selami üzerinde olsun..Sabret ve Hersey düzelecek dedi..sonra yine ayni anda bütün melekler tekrar göge yükseldiler..

kader

ben cabrail aleyhiselamın ismini duydum ne anlama geiyor

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 5302