Rüyada Boyuna Sarılmak görmek ne demektir, 1910 BOYUNA SARILMAK

Rüyada Boyuna Sarılmak Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Boyuna Sarılmak görmek ne demek rüya tabirini rüyada boyuna sarılmak 1910 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada birisinin boynuna sarilma, uzun ömre isaret eder. bir kimse Rüyada bir ölünün boynuna sanisa ve israr ederek, ondan ayrilmazsa, o kimse ölür. rüyada tanidigi birisiyle kucaklassa, o kimse o insanla cok oturup kalkar. rüyada düsmaniyla kucaklastigini gören kimse, düsmaniyla barisir ve düsmanliklari ortadan kalkar. bazi tabirciler rüyada kucaklasmak, güzel konusmaya ve güzel cevap vermeye isaret eder, dediler. kucaklasmak, sevgi ve dostluga, yolculuk yapmaya, sefere cikmis birisinin yolculuktan dönmesine, üzüntü ve kederlerin gitmesine isaret eder. kucaklasmak, nikaha ve iyi gecinmeye isaret eder. rüyada bir kadinla kucaklastigini gören kimse, ahiretten ümidini keserek dünyayi kucaklamasina isaret eder. cünkü kadin, dünya ve dünyalik ile tabir edilir. erkeklerle kucaklasmak yardimlasmaya isaret eder. kucaklasmak sevgi ve anlasmaya da isaret eder. rüyada bir kimse ile kucaklastigini ve basina onun kucagina koydugunu gören kimse, sermayesini o kimseye verir.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Boyuna Sarılmak, ile ilgili yapılan yorumlar

sema sefer

ben iki kez eski müdürümü görüyorum sarılıyoruz biz ayrıldık ve küsüz ama özlemle sarıldık eski arkadaşlarımda oradaydı

Bilal

Merhaba.Ben rüyamda tanıdığım bir kızı görüyorum.Şuanda kızla dargınız ve uzun süredir konuşmuyoruz.Rüyamda bu kızla oturuyoruz diğer tarafta da abisi var kız bana birşeyler soruyor bence cevap verip biraz konuşmaya başlıyoruz.Sonra Altın renkli bir kolye çıkartıyor ve bana kolyemi boynuma takarmısın diyor.Bende kolyesini alıyorum zinciri açıp kollarımı boynuna uzatıp takıyorum.Daha sonra Sarılıyorum.sonra uyandım.acaba ne anlamı vardır ?

asya

rüyada erkek kuzenimi gördüm.ben ondan biraz hoşlanıyorum. sanırım ben biriyle yabancı bir erkekle sohbet felan ediyorum o benden hoşlanıyor felan.sonra ben eve geliyorum ve kuzenimi görüyorum.arkadaşlarınıda almış gelmiş beni sevdiği söylüyor sonra babam geliyor oda şasırıyor babam telefonla konuşuyor ve onu eve davet ediyor oda işim bitince gelirim diyo.ben bişey diyemiyorum tabi o sırada önüne çıkan ilk kızın alnından öperek o kıza onu seviyorum diyor ben ise buna dayanamayıp dur gitme bende seni seviyorum felan diyorum.sonra o ve arkadaşlarıyla bizim evin önünde durmuş sohbet ediyoruz ben onun arkadaşlarıyla şakalasıyorum felan o sırada plan yapıyorlar.sonra bir otobus geliyor baya büyük ve geniş içi biniyoruz onun bir arkadaşıda yanımıza geliyor.o oturuyor ben ise onun önüne oturuyorum otobüste koltuk yok duz masa gibi seyler var ben düşecek gibi oluyorum ona beni tutmasını söylüyorum.bana sarılıyor sonra eli elime değiyor ben heyecanlanıyorum sonra ellerimiz birleşiyor.otobüsteki bayan görevli bir hastanenin önünda duruyor ve inenler iniyor.biz ise başka hastane tarif ediyoruz bizi orada indirmesini söylüyoruz görevli beni adımı yazıyor. emin değilim ama yanımızda anneannemde var belki annemin onunla birlikte olduğumdan da haberi var ve istersen seni onunla evlendiririm diyor.kuzenimin telefonu çalıyor.kalkıyor yanımdan bende telefon konuşmasını dinliyorum ve erkek olduğunu anlayınca pişman olup lovoboya gidiyorum oda arkamdan geliyor özür felan dilıyorum.ben sana güvenmedim felan diyorum emin değilim sarılıp öpüşüyoruz heralde.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 5463