sıkıntılı günler gecireceksiniz. Özellikle ask hayatinizda

Rüyada Ip Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Ip görmek ne demek rüya tabirini rüyada ıp 1711 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

sıkıntılı günler gecireceksiniz. Özellikle ask hayatinizda karmasik ve tedirgin günler olacak.

Rüyada ip, ahd ve misaktir. gökten sarkitilan ip, kur'an'dir. Ip görmek, izzet ve mevkidir. ipler hiledir, ip, sihire de isaret eder. ip, dindir. bundan dolayi bir ipe tutundugunu gören, allah'in ipi olan hak dine yapismis kimsedir. ip büktügünü gören kimse yolculuga cikar. ip büküp birisinin boynuna atsa evlenmeye isaret eder. ipi kendisi icin büktügünü görse, yolculukla beraber bir vilayete vali olur. Rüyada sakalini yolup ip yaptigini gören kimse yalan yere sahitlik yaparak rüsvet alir. bazi tabircilere, rüyasinda ip gören yolculuk yapar dediler. eger ip boynunda, omuzunda, arkasinda yahut belinde olursa, nikah, belge, Adak, borc, ortaklik veya emanet sebebiyle üzerine yapilacak bir sözlesmeye isaret eder. bazen de ip bükmek islere, sirkete ve nikah icin son derece israr etmeye isarettir.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Ip, ile ilgili yapılan yorumlar

hatice

iki inek var ikisininde danası var bogazlarına ve ayaklarına ip bağlanmış çırpınıyorlar öleceklermiş ben hemen ineğin birini ve danasını kurtarıyorum yanındaki eve kaçıyorlar öbür ineğinboğazından ipin düğümünü açıyorum ama yanındaki dananın boğazı kesiliyor benmi kestim yanımda biri vardı omu kesti hatırlamıyorum

emıne

ruyamda ben ıpı koparmaya calısıyordum herkes bana koparma dedıler ben de koparacagım dedım ve en sonunda kopardım ıpımın rengı ıse beyazdır bu ne anlama gelır.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 5245