bir kimse rüyada tanimadigi kimseye benzetemedigi insani

Rüyada Insan Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Insan görmek ne demek rüya tabirini rüyada ınsan 1701 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

bir kimse Rüyada tanimadigi ve kimseye de benzetemedigi bir insani görse, o adam rüyayi görenin nefsidir. o'na göstermistir. eger rüyayi gören o kimseye hayir is islemisse kendi fiilidir. bazen bu rüya, rüyayi görenin rizik ve ecelinin son haddinde oldugunu gösterir. eger iki kisi görse, korkusu varsa korkudan emin olur. eger üc kisi görse bu rüya sahibinin haram seyleri islemekten kendisini muhafaza etmesine isaret eder. gördügü adam makam sahibi birisi ise ve ondan da yeni bir elbise aldigini görse, makam sahibinin yerine tayin edilir. eger o kimseden ip aldigini görse rüya sahibi ondan ümidini keser ve aralarinda düsmanlik ve bugz meydana gelir. insanlardan ma'ruf ve meshur kimse hakkinda görülen rüya, nefsine, cinsine, benzerine veya sehir ve meslegine isarettir. bir kimse tanidigi bir insanin Rüyada yüksek rütbe sahibi oldugunu veya bulundugu rütbeden düstügünü yahut da o kimseye bir afet ve belanin geldigini görse, gördügü gibi o adama hayir yada kötülügün gelecegine alamettir.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Insan, ile ilgili yapılan yorumlar

Elif

rüyamda keçi kılının tanımadığım kel bir adama saç olarak takıldığını ve bu adamla babamın evimize büyü yaptığını gördüm. adam uzun boylu cüsseli ve mavi gözlü idi. o keçinin kılı sayesinde gözlerimden bana büyüyü işledi. babam eve ve aileme cinler salıyordu. bizde annem ve kardeşimle anneanneme sığınıyordu. bu ne anlama gelir?

meryem

nişanlımın yanında başka bi kız gördum ama nısanlım telefonla konuşuyordu

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 4850