Rüyada Inci Görmek

Rüyada Inci görmek tabiri, Rüyada Inci nedir, Inci rüya tabiri? diyadinnet rüya tabirlerinde rüyada Inci görmek anlamı nedir! dini ve islami ruyada Inci görmek ne demek. Rüyamda Inci gördüm anlamı sayfasında bulunuyorsunuz...

rüyada Inci görmek

Rüyada inci gören bir erkekse, cok üzülebilir ve gözyasi dökebilir. buna karsilik rüyasinda boynuna inci takan kiz evlenir. birden fazla inci taktigini gören kizi birkac kisi birden isteyebilir. incileri tek tek ipe dizen kisi sevinc gözyasi dökebilir

rüyada dizilmis inci görmek, kur'an'a, ilme veya cocuga isaret eder. rüyada kendisinin inci deldigini gören kimse, kur'ani dogru bir sekilde tefsir eder. inciyi yuttugunu veya sattigini gören kimse, kur'an'i unutur. rüyada inci aldigini gören kimse, cok ilim ögrenir ve halk icinde degeri artar. agzina inci sokan kimse iyi bir dindar olur. bir kimse rüyada kendi agzindan inci sactigini insanlann ve kendisinin o incileri aldiklarini görse, o kimsenin hikaye söyleyerek halka vaaz ve ögüt vermesine ve insanlarin ondan faydalanmasina isaret eder. rüyada kendisine bir inci verildigini gören kimse, o incinin kiymeti nisbetinde kendi akrabalarindan bir kiz elde eder. rüyada bir inciye malik oldugunu gören kimse, evlenir. bir kimsenin emanet bir inci almasi ömrü olmayan bir cocuga isaret eder. rüyada denizden veya nehirden, bircok inci cikardigini gören kimse, devletin hazinelerinden veya o nehire mensup kimselerin malindan helal mala erisir. cok inci hizmetcilere ve miras gözleyen kimsenin kendisine ait olacak bircok mala isaret eder. cok inci, alim icin ilme, vali icin valiliginin devamina tüccar icin ticarete, esnaf ve zanaatkar icin onlarin mesleklerine isaret eder. inci her seyin kemali ve güzelligidir. rüyada bir inci yuttugunu gören kimse, hakikatini bildigi bir seyde sahitlik yapmaz. rüyada inci cignedigini gören kimse, gösteris yapmak insanlan hakkinda dedikodu eder. rüyada inci kustugunu ve onu cigneyip yuttugunu gören kimse, insanlara hile yapar ve onlan giybet eder. rüyada inciyi bir kuyuya veya bir nehire attigini gören kimse, insanlara, iyilik eder. bir kimse kendisinin inci saydigini görse, o kimseye mesakkat ve mihnet isabet eder.

bir kimse rüyada inci görmesi fazlaca sevinecegine isarettir. kendisine inci verilen kimse ululuga erisir. inci yuttugunu, sonra cikarip attigini gören kimse, her zaman kur'an'dan ezbere okudugu seyi unutur. inci, mal, hizmetci ve güzel söze isaret eder. inciden yapilmis kelepce nikaha veya maldan bir parcaya ya da kur'an'dan bir hatim indirmeye isaret eder. bir kimse rüyada inci yuttugunu görmesi, o kimsenin ezberleyecegi ilme ve hikmete isaret eder. rüyada dizilmis veya dizilmemis daginik incileri bir cöplüge veya bir yola ya da incinin orada bulunmasi cirkin görülecek bir yere attigini gören kimse, ilim ehli olmayan kimseye ilim ögretir ve o sekilde ameli de hafife almis olur. tabirce incinin büyügü kücügünden daha faziletlidir. bazen de incinin büyügü kur'andan uzun surelere isaret eder. henüz delinmemis inci, bakireye isaret eder. incinin delinmisi kendisinde zahmet olmayan ve cabucak elde edilecek bir rizka isaret eder. bazen de inci, akan göz yasina isaret eder. rüyada görülen büyük inci tanesi hamile kadin icin erkek cocuktur. bundan dolayi bir kimse, haniminin kendisine bir inci verdigini görse, o kimse hanimindan güzel bir erkek cocuga isarettir. verilen incinin parlakligi yoksa, cocuk kiz olur. eger hanimindan bir inci alsa ve o inciyi bir sandik icinde gizlese veya üzerine bir bez örtse yine dogacak cocuk kizdir. inci, kadin icin hayirdir. rüyayi gören kadin nikahli degilse, inci, evlenmesine, kadinin cocugu yoksa, inci, cocugunun olmasina, kocasi ve cocugu varsa, o kadinin zengin olmasina isaret eder.

rüyada Inci görmek
fatma Inci rüyasıçeşit çeşit inciler görüyordum bir delikten çıkıyordu aralarında kalp şeklinde yumurtalara benzeyen bir şey vardı.

fatma Inci rüyasıçeşit çeşit inciler görüyordum bir delikten çıkıyordu aralarında kalp şeklinde yumurtalara benzeyen bir şey vardı.

fatma Inci rüyasırüyamda rengarenk inciler görüyordum delikli bir yerden çıkartıyordum öyle çoktu bunların arasında küçük kalp şeklinde yumurtalara benziyordu.

Rüyanızı Yazın
İsim (Örnek: Ahmet)

Görmüş olduğunuz rüyanızı tüm ayrıntılarıyla yazın


Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır
Rüyada Inci Görmek Benzer Rüyalar
  • InciRüyada Inci

    Rüyada inci gören bir erkekse, çok üzülebilir ve gözyaşı dökebilir. Buna karşılık rüyasında boynuna inci takan kız evlenir. Birden

  • Inci GerdanlıkRüyada Inci Gerdanlık

    rüyada görülen inci gerdanlik kadinlar icin güzellik ve zinetleridir.inci ve mercanla dizilmis gerdanlik incinin temizligi, güzelligi ve coklugu

Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleriRüya Tabirleri

Rüya Tabirleri | Rüya | Ruya tabirleri | Rüya Yorumları | islami rüya tabirleri | dini rüya tabirleri | diyanet | sözlüğü anlamı | kitabı | rüyada görmek ne demektir. | rüyamda gördüm rüyada görmek ne anlama gelir.

Rüya Tabiri Arama
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.