Şuan sitede 3735 kişi var

Rüyada Azrail görmek

diyadinnet tv

Rüyada Azrail Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Azrail görmek ne demek rüya tabirini rüyada azrail 1408 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Azraile selam vermek, bu dünyada daha çok çekeceğiniz var anlamına gelir. Azrail'i can alırken görmek, uzun bir hayat yaşacağınıza işarettir. Azrail'i gülerek görmek, acısız bir vefat; kızgın görmek acı çekerek ve ızdırap içinde öleceğinize işarettir.

Rüyada can alıcı meleği güler yüzlü görmek, şehidlik ile tabir
olunur.. Öfkeli bir halde görmek, tevbe etmeksizin ölmeye delâlet eder.

Hasta bir adamın Rüyada Azrail (a.s.) ile görüşmesi ve onu yendiğini görmesi, hastalıktan şifa bulacağına ve eski haline avdet edeceğine işarettir. Rüyada Azrail (a.s.)'in elini öptüğünü görmek, gelecek bir mirasa delâlet eder. Rüyada can alıcı meleğin, kendisine galip geldiğini görmek, ölümün yakın olduğuna işarettir.

Rüyada Azrail'e selâm verdiğini görmek, dünyanın sıkıntı ve belâsından emin olmaya delâlet eder.

İmam Nablusî demiştir ki:
“-Rüyada Azrail (a.s.)'i görmek, ailesinden ayrılmaya, kıtlık olmasına, ziraat ve meyvelerde görülen âfetlere delâlettir.

Bazı tabirciler de demiştir ki: Rüyada Azrail'i gören kimse, lüzumlu olan bir işe girer.

Azrail suretine girdiğini gören kişi ise, insanlara galip gelir...

Her şeyin en güzelini ve doğrusunu Allahu Teâlâ bilir.

Rüyada Azrail Görmek, Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Azrail, ile ilgili yapılan yorumlar

emrah

rüyamda azrailin beni bi kapanla almaya geldiğii gördüm fakat azrailmiydi bilmiyorum. cok korkunctu tam alıcakken fatih suresini yuksrk ssle okudum ve bende kactı.

Yeliz

Rüyamda azraili gördüm,azrailin canımı almaması için önünde oturup namaz akşam namazı kılıyodum,namaz kılmayı bilmediğim için sadece fatiha duasını okuyordum.Rüyamı yorumlar mısınız?

sema

rüyamda eşimle kamyonetin içinde oturuyoruz ve yanımıza azrail geliyo eşim görmüyo bana görünüyo azrail ve ben çok korkuyorum kamyonetten aşşağıya iniyorum gördüğüm gerçekten azraildi ben ölücemmi lütfen yorumlayın bu rüyamı.

selda

rüyamda önce elektrik ateş atıyordu ben besmele çekiyordum sonra dama çıktım bir çocuğun bir genci dam dan aşağı atığını gördüm sonra çocuk beni kimse görmüyor dedi elinde bir şilah vardı sonra ben ona gördüm dedim o da bana ben senide öldüreceğim dedi bende o na sen çocuksun gücün bana yetmez dedim bileğimi tutu ço soğuk ve çok güçlüydü sonra annemle babam geldi çocuk kayboldu sonra ölmüş kaynanam geldi bana biz seni çağırıyoruz niye gelmiyon kolumu tuttu bizle geleceksin dedi bende gelmicem dedi o da hayır geleceksin dedi ben ağladım ve sonra uyandım

Batuhan

rüyamda azrail canımı alıyodu bende çok kormuştum

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri

Rüya Tabirleri || Rüya Tabirleri Sözlüğü

Rüya Tabirleri | Rüya | Ruya tabirleri | Rüya Yorumları | islami rüya tabirleri | dini rüya tabirleri | diyanet | sözlüğü anlamı | kitabı | rüyada görmek ne demektir. | rüyamda gördüm rüyada görmek ne anlama gelir.

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Google+'da bizi ziyaret edin Diyadinnet RSS