Şuan sitede 2343 kişi var

diyadinnet tv

Rüyada Pamuk Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Pamuk görmek ne demek rüya tabirini rüyada pamuk 1271 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

bu Rüyalar genellikle iyi sayilir. bembeyaz bir Pamuk tarlasi gören kimsenin en büyük hayalleri bile gerceklesecektir. pamuk topladigini gören kendi zekasi ve akliyla kismet alir. pamuk kozasi hayirli ve bol paradir.

rüyada pamuk görmek, yün cinsinden olmayan maldir. Rüyada pamugu didip atmak, günahlarinin eksilmesine, resulullah (s.a.v.)'in sünnetine, pamuk agaci ise, mütevazi bir adama isarettir.

Rüyada Pamuk Görmek, Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Pamuk, ile ilgili yapılan yorumlar

ramazan

rüyada pamuk görmek ve pamuk tohumu görmek

pamuk poşe

çöp kovasının içinde beyaz pamuk poşeti gördüm. sonra yere düştü düştüğünü yerde gördüm.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberLerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Google+'da bizi ziyaret edin Diyadinnet RSS