Şuan sitede 11155 kişi var

diyadinnet tv

Rüyada Fatiha Süresi Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Fatiha Süresi görmek ne demek rüya tabirini rüyada fatiha süresi 1215 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Fatiha suresini okumak, hayirli islere nail olmaya, dualarin kabulüne, bazen de haccetmeye isarettir. Rüyada fatiha'yi veya ondan bir ayet okudugunu, yahut kendi üzerine okundugunu görmek, o kimseye allah-u teala'nin ser kapilarim kapayip, hayir kapilarini acacagina isarettir.

Rüyada Fatiha Süresi Görmek, Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Fatiha Süresi, ile ilgili yapılan yorumlar

hasan

rüyamda fatihah süresini okudum ançak okumadan önce bir güvercinin kertenkele yakalamış onu yemeye çalışıyordu.

ouzhan

bi sorum olacak..rüyamda biri tarafınfan el-fatiha deniliyor ve ben uyandıp fatihayı okuyorum kendmi çok garip hissettim bu ne anlama gelir? açıklar mısınız?

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberLerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Google+'da bizi ziyaret edin Diyadinnet RSS