Rüyada Bebek Görmek

Diyadinnet Rüya Tabirlerinde görülen Bebek'in yorumu 121 ve rüyasında bebek'i görmenin neye çıktığını, ayrıca rüyada bebekle ilgili rüyanın ne anlama geldiği açıklanmıştır.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Bebek nedir

Rüyada Bebek görmek haberdir, Rüyada güzel bir bebek görmek ise iyi haberdir.

Rüyada çirkin, cılız, sıska bir bebek tatsız haber yada dedikodudur.

Rüyada üstü başı kirli bir bebek kısa süre sonra para geleceğini bildirir. Rüyada ağlayan bebek görmek te sevilen bir kişinin tatlı sözlerine yorumlanır.

Rüyada daha yeni doğmuş bir bebek görmek, iyiye yorumlanmıyor. Rüyada yeni doğmuş çok iyi ve güzel giyimli, giyinmiş bebek görmek ise Sağlıklı ve sevinçli görünüyorsa sıkıntının çabuk atlatılacağına ve önemsiz olduğuna işarettir.

Evlerin sevinç kaynağı olduklarından Rüyada bebek görmek, sevinç ve sürura işarettir. Yine rüyada bebek görmek ve o bebeği sevip okşamak, sevinçli bir habere işarettir.

Rüyada bir bebeği cami avlusunda terk edilmiş olarak görmek ve onu kucağına almak, akrabalar yoluyla gelecek mirasa işaret eder.

İşsiz güçsüz birinin rüyada bir bebeğin beşiğini salladığını görmesi, yakında işe gireceğine ve sevineceğine işaret eder.

Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Görmek

Rüyada yeni doğmuş bebek görmek, sıkıntılı bir dönem geçirileceği ama bu sıkıntılı günlerin sonunda iyi günlerin geleceğine
işarettir. Çünkü çocuğun büyütülmesinde zahmet ve meşakkat çoktur.

rüyada bebek arabası görmek

Rüyada bebek arabası görmesi, seyehate işaret eder. Rüyada bebek arabası içinde bir çocuk olduğu halde arabayı sürmek ise uzaktan gelecek bir habere veya akrabaya işeret eder.

Rüyada oyuncak bebek görmek

Oyuncak bebek, güzel bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, sonradan piiman olacağı bir iş yapacağına yorumlanır.

Hasta va maraz bir kadının rüyada çocuk doğurduğunu görmesi, hastalıktan şifa bulmaya delâlet eder.

Bir kimsenin rüyada yere bırakılmış küçük bir kız çocuğunu yerden kaldırdığını veya kucağına alıp o çocuğu uyuttuğunu görmesi, rüya sahibi hapiste yahut sıkıntı ve muhasara altında ise, bunların hepsinden kurtulmasına delâlet eder.

Rüyada Bebek Sevmek

Rüyada bebeği kucağına alıp sevmek, hayır ve menfaate işarettir. Rüyada kız çocuğu görmek keder ve üzüntüden kurtulmaya işaret eder.

Rüyada bebeğin süt içmesi

Rüyada bebeğin süt emmesi evde bereket ve rızkın bollaşacağığna, zengin olacağınıza işarettir. Yine bebeğin süt emdiğini görmek, zenginliğe, evdeki bolluğa rızık ve berekete işaret.

rüyada cami avlusunda bebek görmek

Rüyada bir bebeği cami avlusunda terk edilmiş olarak görmek ve onu kucağına almak, akrabalar yoluyla gelecek mirasa delâlet eder.

İşsiz güçsüz birinin rüyada bir bebeğin beşiğini salladığını görmesi ise yakında işe gireceğine ve sevineceğine işaret eder.

Rüyada Bebek Kundağı görmek

Rüyada bebek kundağı görmek, yakında muradına ereceğine işaret eder.

Bebek Benzer Rüyalar

Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Bebek yorumları

dilek

rüyamda bebek buldum arabanın üstüne koymuşlardı sonra bebegi polise götürücem ama hep engeller çıkıyor ve bebek yolda ölüyor bu neye işarettir ..

melek sedi

rüyamda 3 kundakta bebek yatıyordu güya birisi bizim bebekmiş hamgisi bizim diye sordum dedilerki al birisini ben kendim bebekleri çok severim birisini degilde ikisini alayım dedim ikisini aldım ama orada kalan bir tane bebegide almak istiyordum uyandım

nezahat

rüyamda gelinimin bebeği olmuştu sonra bebek yaratığa dönüştü saldırganlaştı

Banu

Rüyamda bir bebek gördüm daha 1 yaşına gelmemişti. Ailesindekiler onu sürekli dövüyordu bende bebek ağlamasın diye vurduğu yeri okşuyordum ve onu susturup vuranlara kızıyordum. Sonra vuranlrda artık bebeği dövmemeye ona daha iyi bakmaya başlıyordu. Bu ne anlama gelir.

zeliha

rüyamda bir kız bebekle hep kucağıma alıp oynuyordum ama o kadar tatlı ki hopluyordu zıplıyordu hatta benle konuşuyordu bile ama bilirim ki o rüya çok güzel bir rüyaydı inşallah hep görürüm.

zeynep

ruyamda ıkı uç tane bebek vardı kundaklıydı cınsıyetını bılmıyorum,,bebekler sankı cok akıllıymıslardı herseyı bılıyor ve mantıklı dusunuyormuş gıbıydıler,,en sonunda bı tanesı ölmüstü,,bırılerı onu dahada guzel kundaklayıp yuksek bıyere bırakmıstı..ben uzulmekten zıyade cok sasırmıstım,,en sonunda benden bebegı ıstedıleral gel dedıler aldım ve onlara verdım bebegın cansz buz gıbı bedenını,,bu ruyadan cok etkılendımm

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Paylaşmaya ne dersin ?

0
Yandex.Metrica