Rüyada Bebek Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Bebek görmek ne demek rüya tabirini rüyada bebek 121 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Bebek haberdir. Güzel bir Bebek iyi haberdir. Çirkin, cılız, sıska bir bebek tatsız haber veya dedikodudur. üstü başı kirli bir bebek kısa süre sonra para geleceğini bildirir. Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözleridir.

Yeni doğmuş bir bebek görmek, iyi değildir.Çok güzel giyimli bir bebek Sağlıkve sevinçli göründüyse varolan sıkıntının önemsiz ve çabuk atlatılacağına işarettir.

Bir kimsenin Rüyada küçük bebek görmesi, sevince ve sürura işarettir.

Çünkü çocuklar hanelerin s evinç kaynağıdır. Yine bir bebeği sevip okşadığını görmek, sevinçli bir habere işarettir.

Rüyada bir bebeği cami avlusunda terk edilmiş olar ak görmek ve onu kucağına almak, akrabalar yoluyla gelecek mirasa delâlet eder.

İş siz güçsüz birinin Rüyada bir bebeğin beşiğini salladığını görmesi, yakında işe gir eceğine ve sevineceğine delâlet eder.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Bebek, ile ilgili yapılan yorumlar

dilek

rüyamda bebek buldum arabanın üstüne koymuşlardı sonra bebegi polise götürücem ama hep engeller çıkıyor ve bebek yolda ölüyor bu neye işarettir ..

melek sedi

rüyamda 3 kundakta bebek yatıyordu güya birisi bizim bebekmiş hamgisi bizim diye sordum dedilerki al birisini ben kendim bebekleri çok severim birisini degilde ikisini alayım dedim ikisini aldım ama orada kalan bir tane bebegide almak istiyordum uyandım

nezahat

rüyamda gelinimin bebeği olmuştu sonra bebek yaratığa dönüştü saldırganlaştı

Banu

Rüyamda bir bebek gördüm daha 1 yaşına gelmemişti. Ailesindekiler onu sürekli dövüyordu bende bebek ağlamasın diye vurduğu yeri okşuyordum ve onu susturup vuranlara kızıyordum. Sonra vuranlrda artık bebeği dövmemeye ona daha iyi bakmaya başlıyordu. Bu ne anlama gelir.

zeliha

rüyamda bir kız bebekle hep kucağıma alıp oynuyordum ama o kadar tatlı ki hopluyordu zıplıyordu hatta benle konuşuyordu bile ama bilirim ki o rüya çok güzel bir rüyaydı inşallah hep görürüm.

zeynep

ruyamda ıkı uç tane bebek vardı kundaklıydı cınsıyetını bılmıyorum,,bebekler sankı cok akıllıymıslardı herseyı bılıyor ve mantıklı dusunuyormuş gıbıydıler,,en sonunda bı tanesı ölmüstü,,bırılerı onu dahada guzel kundaklayıp yuksek bıyere bırakmıstı..ben uzulmekten zıyade cok sasırmıstım,,en sonunda benden bebegı ıstedıleral gel dedıler aldım ve onlara verdım bebegın cansz buz gıbı bedenını,,bu ruyadan cok etkılendımm

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0