Rüyada düz dogru bir sekilde yürüdügünü gören kimse,

Rüyada Yürümek Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Yürümek görmek ne demek rüya tabirini rüyada yürümek 1199 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada düz ve dogru bir sekilde yürüdügünü gören kimse, hayirla riziklanir. Sokaklarda yürüdügünü ve elinde de bazi talimatlar oldugunu gören kimse, eger ehilse kendisine memuriyet verilir.

Rüyada yalin Ayak Yürümek üzüntü vekederin gitmesine ve dinin güzelligine, mutedil ve orta bir halde yürümek de, (C.C.) için mütevazi bir sekilde bulunmasina isarettir.

Kosarak yürümek düsmana galip gelmektir. Gerisin-geri yürümek, basladigi bir seyden geri dönmeye, eger bir seye baslamamissa, durmasina isarettir.

Bazen gerisin-geri yürümek, rüya sahibinin dininin bozukluguna ve durumunun degismesine isarettir. Kibirli bir sekilde salinarak yürüdügünü görse rüya sahibinin dünya ve ahiretçe hüsran ve ziyana ugramasina isarettir.

Kendisinin yalniz bir adamin gözeticilik sifatiyla gezip yürüdügünü görmesi, kendisinden o adama bir kötülük erismesine isarettir. Bir kimsenin çalisip ve kazanarak yürümesi, sahih amele isarettir. Yürümek, korku, tehlike ve tevekkül içinde yolculuk yapmaya isarettir.

Bir kimsenin basini önüne egerek yürümesi onun ömrünün uzunluguna isarettir. Bir kimsenin Rüyada ihtiyar oldugundan veya bir hastaliktan dolayi bastonla yürüdügünü görmesi, o kimsenin baston kullanmaya ihtiyaç duyacagina isarettir.

Bir kimsenin tek ayagi üzerinde yürüdügünü görmesi, mal veya ömrünün yarisinin gittigine isarettir. Cansiz varliklarin yürüdügünü görmek, siddete ve belanin gelmesine, bazen bu rüya din ve dünya islemde ihtiyatli hareket etmeye ve bunun üzerine Halk tarafindan yapilacak yardima isarettir.

Rüyada insanin hayvan gibi yürüdügünü görmesi, cahil kisilerin ahlakiyla ahlaklanmaya isarettir.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Yürümek, ile ilgili yapılan yorumlar

ASLI YILDI

SELAM: RÜYAMDA DÜKANA KOSUP BASÖRTÜSÜNÜ ALMAK ISTIYORUM CÜNKÜ SEVDIGIM AMA AYRILDIGIM GERCEK HAYATA BIR DUA YERINE BÜSÜRÜ INSANLARLAN GIRDI AMA YOLUMU SASIRIYORUM DÜKAN BASKA TARAFDA O CADEDE KOSMAYA CALISIYORUM SEVDIME KAVUSMAK ISDIYORUM AMA SANKI BENI TUTUYORLAR GIBI HIZLILASAMIYORUM UYANIYORUM ONDAN ÖNCE VALIZLERINI TOPLAYIP GÖYE EVI TERK EDICEK HALBIKE 1-2 AY ÖNCE ZATEN ESYALARINI ALIP GITDI ALLAHIMA DUA EDIP CEVABIMI ALDIM UYURKEN AMA MALISEF SU KOSAMAMAMAK BENI DÜSÜNDÜRÜYOR ILK DEFA YARDIM RÜYA KONUSUNDA ISTIYORUM CEVABIMI ALA BILCEK OLURSAM COK TESEKÜR EDERIM

rüya

damda ki asmademirlerinin üzerinde 2 kişi yakınında elektirik teli olmasına ramen koşarak yürüyor.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 5213