Rüyada Ayakkabı Giymek Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Ayakkabı Giymek görmek ne demek rüya tabirini rüyada ayakkabı giymek 10570 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

İnsanın Rüyada giyecek olarak Ayakkabı görmesi ayakkabının, dünya yürütürü olarak ayakların, bilinçaltında yer edinmesi sebebi ile rüyada, dünya yürütürünün insanın maddiyatı olması olurluğunda yorumlanması içkinliğinde, dünya yürütürü olarak ayağına giydiği ayakkabı, insanın işine veya maddi durumuna işaret eder.

Bu sebepden dolayı insanın yeni bir ayakkabı alması yeni bir iş ile uğraşması, ayakkabının eski olması işinde devamlılık gösterdiğine işaret eder. Ayrıca ayakkabın rengine göre dünya yürütürü olan iş ve maddiyat ta insanın hangi düzeyde seyir ettiği anlamları da çıkartılır.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Ayakkabı Giymek, ile ilgili yapılan yorumlar

EMBİYE

BANA BİR SİYAH AYAKKABI HEDİYE EDİLİYOR VE BEN ONU GİYİYORUM VE ÇOK RAHAT OLDUGUNU SÖYLÜYORUM

sea

biri rüyamda ayakkabı hediye ediyodu ama teki yoktu içindede hediye vardı sanırım kolye nedemek acabağ

emine

uçakta yer ayırtmışım saat 9 da ben saat 9.30 gidiyorum hava alanına. uçak gitmiş kaçırmışım ne demek anlamı ,bu rüyanın

elif

oglumun eski ayakkabılarınıyanlışlıkla giymişim rüyamda

saida

Yuxuda imama Rzanin ziyaretgahina getmishem

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0