Rüyada Kırmızı Elbise giymek Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Kırmızı Elbise Giymek görmek ne demek rüya tabirini rüyada kırmızı elbise giymek 10556 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Kırmızı elbise, kırmızı giysi, kırmızı giyecek görmek. Rüyada kırmızı Elbise giyneyen bir kişi; kırmızı rengin tasavvufta genel olarak zahmetlere ve hayâtın yürütürüne işaret etmesi ile bilinçaltında yer edinmesi sebebiyle, kişinin ya psikolojik bir rahatsızlığı, ya da bedensel bir rahatsızlığı olduğuna işaret eder.

Kırmızı rengin koyuluk ve açıklık durumunca kişideki rahatsızlığın elbise koyu renkte ise; ağır, açık renkte ise eğer; daha hafif bir rahatsızlığı olduğuna işaret eder.

Lâkin hastalıklar olurluğundaki rahatsızlıklar bedensel rahatsızlıklara yorumlanarak anlamlandırılırsa eğer; hastalığın kendisi, tasavvuf anlayışında Tanrı rahmetinden olduğu için Tanrı rahmetinin kişinin üzerinde ya arındırma, ya makam geçirme, ya da imtihan etme sebepleri içkinliğinde tecelli etmesine işaret ettiğine yorumlanır.

Hususen şunu da belirtmek gerekir ki; kırmızı renk, ruh olurluğundaki ruh latifesi olan kırmızı nur taneciklerine işaret eder. Ayrıca elbise olarak değil, renk olarak kırmızı zat tecellisine de işaret eder.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Kırmızı Elbise giymek, ile ilgili yapılan yorumlar

seda

rüyamda kırmızı bir elbise giymiş ve kendimi bir iple astığımı gördüm ne anlama geliyor acaba

ayla

karne günü için elbise giymem lazımdı. kırmızı bir elbise giydim

serpil

rüyada kızım kırmızı elbise giymiş ve deniz kenarında yürüyor du ne demektir.

ayşe

rüyamda kırmızı elbise giymiş ve başım yapılı halde görmek ne demek

hasan

evden kaçan ve haber alamadığım kızımın eve geldiğini evin avlusunda konuşurken üzerinde kımızı bir elbise olduğunu gördüm daha sonra birden evin giriş kapısından koşarak içeri girdi .bende arkasından bak hele hiç korkmıyor dedim ve uyandım

hasan

evden kaçan ve haber alamadığım kızımın eve geldiğini evin avlusunda konuşurken üzerinde kımızı bir elbise olduğunu gördüm daha sonra birden evin giriş kapısından koşarak içeri girdi .bende arkasından bak hele hiç korkmıyor dedim ve uyandım

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 12945