Rüyada Bıçakla kovalamak kovalanmak Görmek

Rüyada Bıçakla kovalamak kovalanmak görmek tabiri, Rüyada Bıçakla kovalamak kovalanmak nedir, Bıçakla kovalamak kovalanmak rüya tabiri? diyadinnet rüya tabirlerinde rüyada Bıçakla kovalamak kovalanmak görmek anlamı nedir! dini ve islami ruyada Bıçakla kovalamak kovalanmak görmek ne demek. Rüyamda Bıçakla kovalamak kovalanmak gördüm anlamı sayfasında bulunuyorsunuz...

rüyada Bıçakla kovalamak kovalanmak görmek

Rüyada bıçakla kovalamak yada rüyada bıçakla kavolanmak: çevrenizdeki, iş hayatınızdaki, apartmanınızdaki veya akrabalarınızdaki kimi kişilerden hoşlanmadığınızı, sevmediğinizi hatta onları düşman olarak gördüğünüzü gösterir.

O kişiler gerçekten sizi sevmeyen kişiler de olabilir

tabii sadece sizin kafanızda yarattığınız bir şüphe de olabilir ama her halikarda sizin sevmediğiniz, nefret ettiğiniz kişiyi işaret eder.

Ya da çeşitli sıkıntılarınız, endişeleriniz bu şekilde ortaya çıkabilir. Yani düşman olarak gördüğünüz kişi aslında sizi sıkan bir endişenin sembolüdür.

Rüya analizcisi Craig Hamilton Parker e göre ise, rüyada sizi öldürmek isteyen birisi tarafından kovalanmak sizin yüzleşmek istemediğiniz, yüzleşmekten kaçındığınız duygusal bir probleminizin olduğuna işaret.

Örneğin, bir adam rüyasında dar koridorlarda kaçtığını gördüğünü yazmış, karşısına küçük kapılar çıkıyormuş, işte bu duygusal problemi onu kovalayan kişi, dar koridorlar ve küçük kapılar kişinin kendisini kısıtlanmış hissetmesinin sembolü imiş.

Craig'e göre, kovalanmak kendini güvende hissetmemek nedeni de olabilirmiş, özellikle rüya bir çocuk tarafından görülmüşsse. Okulda arkadaşları tarafından Alay edilen,itilip kakılan çocuklar rüyalarında görülmeyen kişiler tarafından kovalandıklarını görebilirler.

rüyada Bıçakla kovalamak kovalanmak görmek
ayfer Bıçakla kovalamak kovalanmak rüyasıtanımadığım bir adam elinde bıçakla beni kaçırmaya çalışıyor ve bebeklerimden birini bırakmak zorunda kalıyorum okadar üzülüyorumki,sonra bebeğim kayboluyor onu bulmaya çalışıyorum.bu rüyanın çok etkisinde kaldım sanki gerçek gibiydi.

yusuf Bıçakla kovalamak kovalanmak rüyasıensemde bir tane canlı beyaz renkli bir bit yakalayıp yere attım.

Rüyanızı Yazın
İsim (Örnek: Ahmet)

Görmüş olduğunuz rüyanızı tüm ayrıntılarıyla yazın


Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır
Rüyada Bıçakla kovalamak kovalanmak Görmek Benzer Rüyalar
  • bıçakla yaralamak yaralanmakRüyada bıçakla yaralamak yaralanmak

    Üzerinizde bıçak bulundurduğunuzu görmek etrafınızdaki kişilerden gelecek tehlikeye; bıçak satın almak işlerinize dikkat etmeniz

  • BıçakRüyada Bıçak

    Hizmetçi, yardımcı ve arkadaştır. Keskin bıçak çalışkan hizmetçiye, akıllı yardımcıya ve faydalı arkadaşa; kör bıçak bunların

  • ArıRüyada Arı

    Tek arı görmek, bilgin, insanlara hayrı çok olan bir kimse ile tabir edilir. Birçok balarısı görmek, bulmak yada almak nimet ve ganimettir.

Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleriRüya Tabirleri

Rüya Tabirleri | Rüya | Ruya tabirleri | Rüya Yorumları | islami rüya tabirleri | dini rüya tabirleri | diyanet | sözlüğü anlamı | kitabı | rüyada görmek ne demektir. | rüyamda gördüm rüyada görmek ne anlama gelir.

Rüya Tabiri Arama
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.