Rüyada Gelinlik Görmek

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Gelinlik görmek ve onu giymek genç kız için evlenmeye, bekar erkek için sevdiği kızla söz kesilmesine işarettir.

Bir kadının kızını evlenirken yada gelinlik giymişken görmesi kızının ve kendisinin bahtının açık olduğuna işaret eder. ayrıca bu rüyayı cuma gecesi görmek aynısının olmasına dayanır.

Rüyada gelinlik görmek Eğer gördüğünüz gelinlik temiz ve güzelse mutlu olunucağına, yırtık veya kirliyse sonu belirsiz bir evlilik olarak tabir edilir.

Gelinlik giydiğini gören kişi bekarsa evlenir. Gelinlik temiz ise mutlu bir evliliğe işarettir. Gelinlik kirli ise kötü bir evliliğe işaret eder. Rüyada siyah gelinlik görmek ise ise evliliğinizde karşınıza çıkacak sorunlara işaret eder.

Gelinlik çağında kızı olan bir kimsenin rüyada kendisine taze meyveler gönderildiğini görmesi, kızına görücü geleceğine işarettir.

Gelinlik giymek, ummadığınız bir yerden elinize para geçeceğinin işaretidir. Kısmet, neşe, huzur, müjde, yaklaşan güzel günlere işaret eder.

Paylaşmaya ne dersin ?

0

Gelinlik Benzer Rüyalar

Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Gelinlik yorumları

aylin

rüyamda kızımı gelinlikle gördüm uzun boylu yakışıklı manken gibi bir çocukla evleniyordu ama kızım onun yanında çok küçük kalıyordu

ünal

rüyamda kizim gelinlik giymis ve evleniyordu

Ayse Hatun

Babam rüyasinda beni gelinlikle görmüs.Erkek arkadasimla evlendigimizi.....

melis

rüyada gelinlik giyip okul bahçesinde yürüdüğümü gördüm

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Rüyada Paso Görmek | Rüyada Paspas Görmek | Rüyada Pasta Görmek | Rüyada Pastırma Görmek | Rüyada Patetes Görmek | Rüyada Patlama Görmek |
Yandex.Metrica