Rüyada Zincir Görmek

sponsorlu bağlantılar

Ömrü uzun olan kadına, helal mala, korkutulmaya, işlerin durgunlaşmasına ve çetinleşmesine, Elinde yahut yanında Zincir görmek işlenen günahlara, Boynunda zincir görmek huysuz bir kadınla evlenmeye, Zincirle bağlanmak üzüntü ve kedere, Eski hükümdarlarınn zincirini görmek mazlum için yardım ve galibiyete, ülke insanları için adeletli yöneticilere delalet eder.

Rüyada zincir görmek , kuvvet bulmaya; bekar ise evlenmeye; gurbette ise yurduna dönmeye; boynunda zincir görmek, çok kötü bir söz işitmeye; bütün zincir ve bağlardan kurtulmuş görmek ise iyiliğe ve rahatlığa işarettir.

Rüyada zincir görmek güçlü olunacağına yorumlanır. Bekar birisi için evleneceğine işarettir. Rüyayı gören kimse gurbetten vatanına dönecek demektir. Boynunda zincir görmek, iftiraya uğrayacağınıza işaret eder. Rüyada el ve ayaklarının zincirle bağlı olduğunu görmesi çok büyük bir isteği olduğuna yorulur.

Zincir görmek, yakında haksızlığa uğrayacağınız anlamına gelir. Zincirlerden kurtulduğunuzu gördüyseniz, gereksiz bir görevden kurtulacaksınız demektir.

Rüyada zincirlerden kurtulmak büyük başarı olarak yorumlanır. Rüyada zincirler yakın Aile ve dost bağlarını da işaret eder.

Rüyasında el ve ayaklarının zincirle bağlı olduğunu gören kimse, önemli bir şeye sahip olmayı ister. Fakat imkanı olmadığı için derin kedere boğulur. Ellerindeki zinciri çıkaran iyi bir fırsat yakalar.

Rüyasında el ve ayaklarının zincirle bağlı olduğunu gören kimse, önemli bir şeye sahip olmayı ister. Fakat imkanı olmadığı için derin kedere boğulur. Ellerindeki zinciri çıkaran iyi bir fırsat yakalar.

Paylaşmaya ne dersin ?

0

Zincir Benzer Rüyalar

Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Zincir yorumları

hiranur

rüyamda blime zincir bağladım

havva

amanet verdigimiz demirzinciri gerialdim yanımda kendi annemde var evsahibi bize yemek hazırlıyordu

ipek

ruyamda eşimim kafasına köpekle beraberköpekzinciri dolanıyor sonra zincir boazına bende zinciin ortasından köpek zinciri gerginlestiriyorcok korkuyorum boazından cıkardı zincir kafasıdadolalı ben eşimi kurtarmak icin köpeyi kovarsam eşimi öldürür diye zincirriyle köpeyi tutuyorum

i

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Rüyada İhlas suresi Görmek | Rüyada İhrama girmek Görmek | Rüyada İhtikam Görmek | Rüyada İhtilal Görmek | Rüyada İhtilas Görmek | Rüyada İhtiyar Görmek |
Yandex.Metrica