Rüyada Yemek pişirmek Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Yemek Pişirmek görmek ne demek rüya tabirini rüyada yemek pişirmek 10098 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Bakınız; Yemek.

Rüyada yemek pişirmek, istediklerine kavuşmaya yorumlanır.

Rüyada Yemek pişirmek, istediklerine kavuşmaya yorumlanır.

Güzel bir görev üstleneceğiniz anlamına gelir. Eğer bir fırın kullanıyorsanız, yakın bir arkadaşınızla kavga edip, yollarınızı ayıracağınıza işaret eder.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Yemek pişirmek, ile ilgili yapılan yorumlar

özge

rüyamda annemin düğün yemeği pişirdiğini gördüm.iki adet piliç budu verdi bana .yorumlarmısınız.


kedinin ısırması

DeryaDemet

Ben 18 kişi ile okulumuzda bir tören için yemek pişiriyorduk.gidip avmlerden yemek alıyorduk. Tam 41 çeşit yemek yaptık. Bu bazı alanlarda gelenekseldir. Ne anlama geliyor bilemiyorum. Ama arkadasım ile kavga ettim . Çok enteresan bir rüyaydı :) Ama RÜYADA YEMEK GÖRENLER BOL KAZANÇ, DUA VE DİLEKLERİNİNDE KABUL OLACAGINA EŞİTTİR ..(BU DOGRUDUR..)

esra

ruyamda ziyarette yemek pişirdim

Ayla

Ruyamda etli ve patatesli yemekler pisidim, sofralar actim. Daha cok cocuklar yemek yedi doydu ama sofrayi birturlu istedigim gibi sunamadim. Herseyi yaptim ama sofra yinede yetesriz gibi hissettim. Herkes tesekkur edip memnun kaldi ama benim icime sinmedi mahcup hissettim kendimi.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0