Şuan sitede 11446 kişi var

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Kayıt Dönemine Hazır

diyadinnet tv

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Kayıt Dönemine Hazır

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. İrfan Aslan,''Bu yılki Lisans Yerleştirme Sınavı'nda (LYS) ilk 5 bine girerek, üniversitemizi tercih eden öğrencilerimize, öğrenim süresince, 750 lira burs vereceğiz'' dedi. 

Rektör Aslan, gazetecilere yaptığı açıklamada, kayıt dönemi ile ilgili bütün hazırlıkların tamamlandığını belirterek, üniversiteyi tercih ederek aralarına katılacak öğrencilere başarı dilediğinde bulundu.

Kayıtların 5-9 Eylül tarihleri arasında yapılacağını anımsatan Rektör Aslan, şöyle konuştu:

''İnternet sitemizde bölümlerin kayıt taripleri yer alıyor. Ayrıca ulaşımla ilgili yol bilgileri ve kayıt için gerekli evrakların detaylı bilgisi de sitemizde mevcut. Kısacası biz bu yönde bütün her şeyi hazırladık. Sadece öğrencilerimizi bekliyoruz. Öğrenci sayımız giderek artıyor. Bu üniversitemize ve Ağrı'mıza büyük bir hizmettir. LYS'de ilk 5 bine girerek, üniversitemizi tercih eden öğrencilerimize, öğrenim süresince 750 lira burs vereceğiz. Bunun yanı sıra her bölüme en yüksek puan ile yerleşen ilk 4 öğrencimize de 450 liraya varan burs ve dizüstü bilgisayarlar vereceğiz.''Paylaşmaya ne dersin ?

0

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Kayıt Dönemine Hazır, haber yorumları

Koray tarafından 3 yıl önce eklendi 25-08-2011 14:34:32

İnşallah Ağrıya ve Ağrılıya çok şey katacak bu üniversite

Bu yorumu Beğendiniz mi?
beğenmedim Beğenmedim: 60
beğendim Beğendim:62
delal tarafından 3 yıl önce eklendi 25-08-2011 18:22:08

Bu tür haberleri okuyunca gururlanmamak elde değil. sağolon hocam, ALLAH eksikliğinizi vermesin. her kimki ağrı için bir taşı bir taşın üzerine bırakmışsa, başımızın tacıdır.

Bu yorumu Beğendiniz mi?
beğenmedim Beğenmedim: 153
beğendim Beğendim:129
yasin tarafından 3 yıl önce eklendi 27-08-2011 21:29:01

üniversite kayıtları için hangi belgeler gerekiyor acaba???????????????????????

Bu yorumu Beğendiniz mi?
beğenmedim Beğenmedim: 292
beğendim Beğendim:22
ömer tarafından 3 yıl önce eklendi 27-08-2011 23:04:43

AĞRI DA Kİ HER KURUM MÜDÜRÜ ,HER MİLLETVEKİLİ,İL BAŞKANI SİZİ ÖRNEK ALMASI LAZIM REKTÖR BEY.2009 DA GÖREVE GELDİNİZ.2 YILDA ÜNİVERSİTENİN % 85 BİTTİ.ÜNİVERSİTE ÖRNEK BİR ÇALIŞMADIR.AĞRILAR SİZE VE EKİBİNİZE MÜTEŞEKKİRDİR.BUNLAR UNUTULMAZ.SİZİ SAYGIYLA SELAMLIYORUZ.

Bu yorumu Beğendiniz mi?
beğenmedim Beğenmedim: 72
beğendim Beğendim:63

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Google+'da bizi ziyaret edin Diyadinnet RSS