BAYAZIT SPORDAN KÖY KULÜBÜNE MALZEME YARDIMI

Tarih: 02.02.2010 Saat: 23:21 Ekleyen: admin

BAYAZIT SPORDAN KOY KULUBUNE MALZEME YARDIMI AGRI - AGRI'NIN DOGUBAYAZIT ILCESINDE BULUNAN BAYAZIT SPOR KULUBU, YENI KURULAN TELCEKER KOYU SPOR KULUBU'NE MALZEME YARDIMINDA BULUNDU.

BAYAZIT SPORDAN KÖY KULÜBÜNE MALZEME YARDIMI

BAYAZIT SPORDAN KÖY KULÜBÜNE MALZEME YARDIMI haberi

AĞRI - Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde bulunan Bayazıt Spor Kulubü, yeni kurulan Telçeker Köyü Spor Kulübü'ne malzeme yardımında bulundu.

Bayazıt Spor Kulübü Başkanı Rıza Sorak, gazetecilere yaptığı açıklamada, kulüp olarak Telçeker Köyü Spor Kulübü'ne forma, tozluk, krampon ve tekmelik yardımında bulunduklarını belirtti.

İlçede yeni kurulan spor kulübüne destek amacıyla yardım yaptıklarını vurgulayan Sorak, ''Sağlıklı bir nesil için spora destek olmamız şgerekir. Biz de ilk kurulduğumuzda birçok eksiğimiz vardı ve zaman içerisinde hepsini tamamladık'' dedi.

Telçeker Köyü Spor Kulübü Başkanı Faruk Kandemir de kuruluş aşamasında kendilerine destek olan Bayazıt Spor Kulübü yöneticilerine teşekkür etti. (A.A)

BAYAZIT SPORDAN KÖY KULÜBÜNE MALZEME YARDIMI haberi 02.02.2010 Saat: 23:21 tarihinde eklendi.

Ekleyen : admin

Ziyaretçi tarafından 4 yıl önce eklendi 03-02-2010 11:22:13

benim çocukluğum telçekerde geçti çok güzel anılarım ve arkadaşlıklarım oldu d beyazıt spor kulübüne de teşekkürlerimi sunarım telçeker spora da başarılar dilerim hepinizi çok özledim sevgi ve saygılarımla YAKUP YILDIRIM

Bu yorumu Beğendiniz mi?
Beğenmedim: 12
Beğendim:11
6954
BU KATEGORİYE EKLENEN DİĞER HABERLER
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.