Şuan sitede 4533 kişi var

Doğubayazıt Cumhuriyet ilköğretim okulunun okuma bayramı

diyadinnet tv

Doğubayazıt Cumhuriyet ilköğretim okulunun okuma bayramı

DOGUBAYAZIT CUMHURIYET ILKOGRETIM OKULUNUN OKUMA BAYRAMI AGRI'NIN DOGUBAYAZIT ILCESI CUMHURIYET ILKOGRETIM OKULU 1-A SINIF OGRENCILERI OKUMA BAYRAMI DUZENLENDI. DOĞUBAYAZIT

Sponsorlu Bağlantılar

Doğubayazıt Cumhuriyet ilköğretim okulunun okuma bayramı

Doğubayazıt Cumhuriyet ilköğretim okulunun okuma bayramı

Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesi Cumhuriyet İlköğretim Okulu 1-A sınıf öğrencileri okuma bayramı düzenlendi.

Okuma-Yazmayı öğrenen öğrenciler için Doğubayazıt Cumhuriyet İlköğretim Okulu 1. sınıf öğretmeni Yusuf Duman tarafından okuma yazma bayramı düzenlendi.

Doğubayazıt Kutlu Aktaş Gösteri Salonunda hazırlanan etkinliklere öğrenci velileri büyük ilgi gösterdi. Okuma ve yazmayı öğrenen minik öğrencilerin hazırladıkları bir birinden güzel etkinlikler büyük alkış topladı.

Cumhuriyet İlköğretim Okulu 1-A Sınıfı Öğretmeni Yusuf Duman, okuma bayramı nedeniyle yaptığı konuşmasında şunları söyledi: "Çocuk ilk eğitimini Aile denilen önemli bir sosyal kurum içinden alır. Ailede anne ve baba ne denli önemli ise okulda da öğretmen o denli önemli olmalıdır. Çocuk birçok köklü alışkanlıkları bu kurum içersinde alır. Artık, okul çocuğunuz için ikinci olmuştur. Bizim amacımız; Kendi kararlarını kendisi verebilen, öz güveni gelişmiş, hoşgörülü ve olgun çağdaş insan topluluğu yetiştirmektir. Okuma ve yazmayı öğrenen öğrencilerimi kutluyorum. Bu başarıların da devamını diliyorum."dedi.

Okuma bayramında öğrencilerin hazırladıkları şiirler, müzikli danslar, fıkralar ve çeşitli etkinlikler beğeni ile izlendi.

HABER : METİN BAYDAR

doğubayazıt-cumhuriyet-ilköğretim-okulu

cumhuriyet-iöo

cumhuriyet-ilköğretimokulu

- Doğubayazıt

  • Tarih: 27.12.2009 Saat: 18:28 /
  • Ekleyen:

sponsorlu bağlantılar

Paylaşmaya ne dersin ?

0

Doğubayazıt Cumhuriyet ilköğretim okulunun okuma bayramı, haber yorumları

Ziyaretçi tarafından 5 yıl önce eklendi 28-12-2009 13:28:38

yusuf hocam önceki okuma bayramınıza değinilmemiş.. önceki okuma bayramı düzenlediğinizde sanırım öğrenciler 47 günde okumaya geçirilmişti büyük emeklerinizle..sizi tebrik ediyor bir veli olarak ellerinizden öpüyorum.keşke sizin gibi bayazıt çocuklarına yürekten hizmet eden bir onur insanı daha olsaydı.öğretmenliği iş olarak görmediniz parçanız kabul ettiniz..!teşekkürler.(İŞ ADAMI)

Bu yorumu Beğendiniz mi?
beğenmedim Beğenmedim: 18
beğendim Beğendim:19
Ziyaretçi tarafından 5 yıl önce eklendi 01-01-2010 1:10:23

Yusuf hoca 47 günden az bir zamanda okuma bayramı yaparmış ama domuz gribi bırakmamış çocukların devamsızlığı bayramı sekteye uğratmış diye sohbet etmiştik. Yusuf hoca'nın sınıf mevcudu da 65 imiş.......Bu bir ustalık gerektiriyor olsa gerek .Keşke onun gibi birkaç öğretmen daha olsa....teşekkürler Yusuf Hoca. Devleti sevmek,Ülkeyi sevmek, insanı sevmek,demokrat olmak budur. Lafla olmaz.

Bu yorumu Beğendiniz mi?
beğenmedim Beğenmedim: 5
beğendim Beğendim:32
Ziyaretçi tarafından 5 yıl önce eklendi 02-01-2010 18:58:42

Ben de bir öğretmen olarak yusuf beyin bu çalışkanlığını gıpta ediyor, başarıların devamını sağlıklı bir hayat içinde diliyorum.Bir öğretmen "çocuğun kalbine girmeden beynine giremez"demek ki Yusuf bey önce çocukların kalbine sonra da beynine girmiş olmalı ki bu kadar kısa sürede okuma bayramı yapmıştır. tebrik ediyorum... kasım acem

Bu yorumu Beğendiniz mi?
beğenmedim Beğenmedim: 5
beğendim Beğendim:7
musa tarafından 4 yıl önce eklendi 17-09-2010 11:58:34

ewt yusuf hoca beni cok sewer ben niyazi karakaşın oğlu iki senemi umhuriyete okudum cok başarılı biriyim

Bu yorumu Beğendiniz mi?
beğenmedim Beğenmedim: 153
beğendim Beğendim:174
kübra tarafından 1 yıl önce eklendi 01-05-2013 12:40:46

Ben daha bu okuldayım ama bu sene mezun olacağım
Ömer hocanın dediği gibi biz kanatlı melekleriz

Bu yorumu Beğendiniz mi?
beğenmedim Beğenmedim: 1
beğendim Beğendim:0

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


BU KATEGORİYE EKLENEN DİĞER HABERLER

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Google+'da bizi ziyaret edin Diyadinnet RSS