Ağrı'da 24 kasım öğretmenler günü etkinlikleri

Tarih: 24.11.2009 Saat: 20:04 Ekleyen: admin

AGRI'DA 24 KASIM OGRETMENLER GUNU ETKINLIKLERI 24 KASIM OGRETMENLER GUNU AGRI'DA DUZENLENEN PROGRAMLA KUTLANDI.

Ağrı'da 24 kasım öğretmenler günü etkinlikleri

Ağrı'da 24 kasım öğretmenler günü etkinlikleri haberi

24 Kasım Öğretmenler Günü Ağrı'da düzenlenen programla kutlandı.

Ağrı Halk Eğitim Merkezi'nde saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan program daha sonra Ağrı Milli Eğitim Müdürü Turgut Koçak'ın konuşmasıyla devam etti.

Öğretmenlerin bir ülkenin gerçek mimarları olduğunu belirten Koçak "Öğretmenler yetiştirdikleri öğrenciler aracılığıyla toplumu düzeltir, devleti güçlendirir, vatanı tehlikelerden korur. Bu bakımdan ülkemizin selameti de felaketi de öğretmenlere bağlıdır" dedi.

Öğrencilerin oynadıkları Tiyatro oyunları ile izleyenlerden tam not aldı. Özellikle geçtiğimiz yıllarda okul sobasını yakarken hayatlarını kaybeden Burçin Uysal ve Aysun Kayalar adlı öğretmenlerin hayatlarının anlatıldığı tiyatro oyunun da bir çok kişi göz yaşlarını tutamadılar. Tören programı stajyer öğretmenlerin yemin töreni ile son buldu.

Törene Ağrı Vali Vekili Murat Güven, Ağrı Belediye Başkanı Hasan Arslan, Ağrı İl jandarma Komutanı Albay ufuk Tuncer, Ağrı Milli Eğitim Müdürü Turgut Koçak ve Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Erat katıldı.

ağrı-öğretmenler-günü

ağrı-öğretmenler-günü

ağrı-öğretmenler-günü

Ağrı'da 24 kasım öğretmenler günü etkinlikleri haberi 24.11.2009 Saat: 20:04 tarihinde eklendi.

Ekleyen : admin

2528
BU KATEGORİYE EKLENEN DİĞER HABERLER
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.