Şuan sitede 4698 kişi var

diyadinnet tv

MUHTAR ADAYI YEŞİLYURT: SEÇİM VAATLERİ VE BEYANLARI VERİLİRKEN DİKKATLİ OLUNMALI

MUHTAR ADAYI YESILYURT: SECIM VAATLERI VE BEYANLARI VERILIRKEN DIKKATLI OLUNMALI KARAGOL MAHALLESI MUHTARLIGINI 4 DONEMDIR YAPAN ALIM YESILYURT, ''MUHTAR ADAYLARI SECIM CALISMALARINDA SECMENLERINE VAAT VE BEYANLARI VERIRKEN DIKKATLI OLMALIDIRLAR'' DEDI.

Sponsorlu Bağlantılar

MUHTAR ADAYI YEŞİLYURT: SEÇİM VAATLERİ VE BEYANLARI VERİLİRKEN DİKKATLİ OLUNMALI

Karagöl Mahallesi muhtarlığını 4 dönemdir yapan Alim Yeşilyurt, ''Muhtar adayları seçim çalışmalarında seçmenlerine vaat ve beyanları verirken dikkatli olmalıdırlar'' dedi.

ARDAHAN - Karagöl Mahallesinde yeniden aday olan Alim Yeşilyurt yaptığı açıklamada, 30 Mart 2014 tahininde yapılacak olan seçimlerde muhtar adayı olan arkadaşların seçim çalışmalarında seçmenlerine Milletvekili ve Belediye Başkan adaylarının verdikleri vaat ve beyanların aynısını vermekten kaçınmaları gerekir. Çünkü muhtarların yetkileri bellidir.

Yeşilyurt, ''Mahalle muhtarlarının en büyük görevlerinden biri Devletine olan bağlılığını gösterip Mahallenin güvenini ve huzurunu sağlayarak kardeşçe yaşanılmasını sağlamaktır. Ben bunu muhtarlık görevini yaptığım 4 dönemde hep başardım. Kendi mahallemde hiç kimseye ayrım yapmadım. Karagöl mahallesinde yaşayan fakirleri tespit edip her Ay evlerini dolaşarak sorunları ile bizzat ilgilendim. Yapamadığım ve aşamadığım sorunları her zaman ilgili makamlara ileterek sorunların çözümünde gayret gösterdim. Hiçbir zaman Ardahan halkının ve Mahalle halkının yüzüne bakamayacak davranışlarda bulunmadım. Halkıma her zaman hizmet edip onlara layık olmaya çalıştım. Ardahan halkına daha çok hizmet vermek için hem muhtarlık görevini yürüttüm hem de sivil toplum kuruluşları olan Ticaret Odası, Ziraat odası yönetimlerinde ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı mütevelli heyetinde görev alarak halkıma hizmetler sundum.''

Muhtar adayı Yeşilyurt, Kaptanpaşa Mahallesine yapılan yatırımların kendi döneminde yapıldığını belirterek şunları kaydetti: ''seçildiğim ilk dönemde Kaptanpaşa mahallesinin alt yapısı ve üst yapısı yetersizdi. Mahallenin bu sorunlarının giderilmesi noktasında görevim süresince ilgili kurumlarla görüşerek çözüm noktasında gerekli çalışmaların yapılmasını sağladım.''

Yeşilyurt, mahallemi ve halkımı çok sevdiğim için daha çok hizmet vermek adına mahalle halkının ısrarını kırmayıp yeniden aday olduğunu söyleyerek, ''Mahalle halkından ve seçmenlerimden bana sahip çıkıp 30 Mart'ta yapılacak muhtarlık seçimlerinde bana destek vermelerini istiyorum'' dedi.(İHA)

  • Tarih: 04.03.2014 Saat: 14:50 /
  • Ekleyen: ckadmin

sponsorlu bağlantılar

Paylaşmaya ne dersin ?

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


BU KATEGORİYE EKLENEN DİĞER HABERLER
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.