Şuan sitede 12404 kişi var

SAADET PARTİSİ VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI FETHULLAH ERBAŞ GÜNDEME DAİR

SAADET PARTISI VAN BUYUKSEHIR BELEDIYE BASKAN ADAYI FETHULLAH ERBAS GUNDEME DAIR SAADET PARTISI (SP) VAN BUYUKSEHIR BELEDIYE BASKAN ADAYI FETHULLAH ERBAS, SECIM CALISMALARI CERCEVESINDE KATILMIS OLDUGU MAHALLE TOPLANTILARINDA VAN DA KI SECMEN HALKIN SIKINTILARINI DINLEMEYE DEVAM EDIYOR.

Sponsorlu Bağlantılar

SAADET PARTİSİ VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI FETHULLAH ERBAŞ GÜNDEME DAİR

Saadet Partisi (SP) Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fethullah Erbaş, seçim çalışmaları çerçevesinde katılmış olduğu Mahalle toplantılarında Van da ki seçmen halkın sıkıntılarını dinlemeye devam ediyor.

VAN - Erbaş, yapmış olduğu bir ev ziyaretinin ardından bazı önemli açıklamalarda bulundu. Van'a seçilecek belediye başkanının, vizyonu ve bunu gerçekleştirmek için gerekli prensip ve kurallarının olması gerektiğini ifade eden Erbaş, "Hizmetine talip olduğu kentin, sosyal ve kültürel özelliklerini çok iyi bilmeli, takip edilen amaçlar hiçbir zaman kişisel olmamalıdır. Belediye Başkanı seçilmek için vaat ettiği tüm talepleri, seçildikten sonra, koltuğa oturduğunda da unutmamalı, yerine getirmelidir. Makamının kapısı vatandaşa her zaman açık olmalı, ulaşılamayan değil, vatandaşla iç içe olan biri olmalıdır. Kentin ve yaşayanların sorunlarını yerinde dinleyen ve zamanında çözüm getiren biri olmalı, temsil ettiği kentteki insanlarla birlikte yaşadığını unutmamalı, onların dertlerini ve sevinçlerini paylaşarak hissetmeli ve onlardan biri olmalıdır. Halkın çıkarları her zaman ilk hedefi olmalı, çalışmalarını en üst düzeyde yılmadan yapmalıdır. Adil, haktan ve halktan yana, şeffaf ve güvenilir olmalı, verdiği sözleri tutmalı. Kararlı ve dürüst olmalı, ekip çalışmasına yatkın, önerilere ve fikirlere açık olmalı. Teknolojiyi, dünyadaki gelişmeleri, kentleşme ile ilgili yenilikleri yakından takip etmeli, kendini sürekli yenilemelidir. Yeniliklerde ve hizmetlerde öncü olmalı, olayları objektif değerlendirerek, doğru Analiz etmeli ve doğru kararlar almalıdır. Mücadeleci bir ruha sahip olmalı ve hiçbir zorluktan yılmamalı, hızlı düşünme, karar verme ve karar alma yeteneğine sahip olmalıdır. Kibar, anlayışlı ve uzlaşmacı bir tavır sergilemeli, cesur olup, kararlarının arkasında durmalıdır. Partiler üstü hizmet vermeli, din, dil, ırk ayrımı gözetmemelidir. Onurlu ve gururlu olmalı, tek başına değil, vatandaşıyla birlikte hareket etmelidir. İnanç değerlerine bağlı, helal-haram düsturuna göre hareket eden, çalıp, çırpmayan bir anlayışa sahip olmalıdır" şeklinde konuştu.

Kamuoyunda bazı kesimlerin Van'daki yerel seçimlerin sadece Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) ile Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) arasında geçtiği izlenimi verdiğini ifade eden Erbaş, "Bu ülkeye hep hizmet ve bereket getirmiş Milli Görüş zihniyetine bağlı bir siyasi parti olan Saadet Parti'sinin yok sayılması; kabullenilecek bir durum değildir. Saadet Partisi zihinlerde yok sayılarak, kazanamayacak izlenimi veriliyor. Bizleri zihinlerden silmeye çalışsanız bile, asla halkımızın kalbinden silemeyeceksiniz. Biz halkımızın içindeyiz. Çünkü halkımız bizleri dürüstlüğümüzle ve hizmetlerimizle tanıdı. Halkımız her zaman olduğu gibi bu Günde bu emaneti yine bizlere yani Milli Görüş'e teslim edecektir. Çünkü bu memleketin evladı her iki partiyi de denedi. Ancak aradığını bulamadı" şeklinde sözlerini tamamladı.(İHA)

 • Tarih: 25.01.2014 Saat: 17:09 /
 • Ekleyen: ckadmin

sponsorlu bağlantılar

Paylaşmaya ne dersin ?


Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


BU KATEGORİYE EKLENEN DİĞER HABERLER
 • 24 Temmuz Basın Bayramı
  24 Temmuz Basın Bayramı

  VAN - Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva, 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.
 • Kadir Gecesi'nde kan bağışı kampanyası
  Kadir Gecesi'nde kan bağışı kampanyası

  VAN - Kızılay Van Şubesi, Kadir Gecesi'nde kan bağışı kampanyası düzenleyerek, vatandaşlara helva dağıttı.
 • TOBB ve Van TSO'dan, 800 aileye gıda yardımı
  TOBB ve Van TSO'dan, 800 aileye gıda yardımı

  VAN - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Van Ticaret ve Sanayi Odasınca (TSO) hazırlanan 800 gıda paketi, ihtiyaç
 • Muradiye'de yardım kampanyası
  Muradiye'de yardım kampanyası

  VAN - Muradiye ilçesinde görevli din adamlarının gönüllü olarak yürüttüğü kampanya ile ihtiyaç sahibi ailelere yardımlar yapılıyor.
 • Muradiye'de iftar yemeği verildi
  Muradiye'de iftar yemeği verildi

  VAN - Muradiye Kaymakamı Erol Tanrıkulu, ilçedeki öksüz ve yetim çocuklarla, iftar yemeğinde bir araya geldi.
 • Başkale'de fakir ailelere evleri verildi
  Başkale'de fakir ailelere evleri verildi

  VAN - Başkale Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), "Muhtaç Ailelere Ev Projesi" kapsamında bitirdiği evleri hak sahiplerine teslim
 • İklim terazisi Van Gölü
  İklim terazisi Van Gölü

  - YYÜ Su Ürünleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sarı: "Van Gölü, iklim değişiklikleriyle ilgilenen bilim insanları için inanılmaz bir
 • Türk Telekom,basınla iftarda bir ara geldi
  Türk Telekom,basınla iftarda bir ara geldi

  VAN - Türk Telekom İl Müdürlüğü, düzenlediği iftar yemeğinde kentteki ulusal ve yerel basın mensuplarıyla bir araya geldi.
 • Van'da Kadir Gecesi
  Van'da Kadir Gecesi

  - Vanlılar, Kur'an-ı Kerim'in indirilmeye başlandığı ve "bin aydan hayırlı" olarak kabul edilen gecede camileri doldurdu - Hz. Muhammed'e
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.