Şuan sitede 21226 kişi var

diyadinnet tv

Akp Ağrı il Başkanı Kemal Yıldırım Mazbatasını Aldı

AKP AGRI IL BASKANI KEMAL YILDIRIM MAZBATASINI ALDI AGRI (IHA) - ADALET VE KALKINMA PARTISI (AK PARTI) AGRI IL BASKANLIGI'NA SECILEN VE GECEN GUNLERDE MAZBATASINI ALAN KEMAL YILDIRIM, AGRI'YA HIZMET ETMEYE TALIP OLDUGUNU SOYLEDI.

Sponsorlu Bağlantılar

Akp Ağrı il Başkanı Kemal Yıldırım Mazbatasını Aldı

AĞRI (İHA) - Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Ağrı İl Başkanlığı'na seçilen ve geçen günlerde mazbatasını alan Kemal Yıldırım, Ağrı'ya hizmet etmeye talip olduğunu söyledi.AK Parti Ağrı İl Başkanlığı binasında tebrikleri kabul eden Kemal Yıldırım, kendisini ziyaret eden yerel ve ulusal basın temsilcilerine açıklamalarda bulundu. Seçimi sadece kendisinin değil AK Parti'nin kazandığını, birlik beraberlik havasında kongreyi bitirdiklerini bildiren Yıldırım, "Artık seçimi unutmamız lazım. Şimdi hizmet dönemi başlamalıdır. Şehre neler yapabiliriz bunun üzerinde düşünüyoruz. Yapacağımız toplantıların ardından değişik projelerle şehre hizmet getirmeyi ve bu ilin hizmetkarı olmayı istiyoruz" dedi.

akp ağrı il <a href=Başkanı kemal yıldırım" />

  • Tarih: 02.08.2006 Saat: 10:47 /
  • Ekleyen: admin

sponsorlu bağlantılar

Paylaşmaya ne dersin ?

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


BU KATEGORİYE EKLENEN DİĞER HABERLER
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.