Akp Ağrı il Başkanı Kemal Yıldırım Mazbatasını Aldı

Tarih: 02.08.2006 Saat: 09:47 Ekleyen: admin

AKP AGRI IL BASKANI KEMAL YILDIRIM MAZBATASINI ALDI AGRI (IHA) - ADALET VE KALKINMA PARTISI (AK PARTI) AGRI IL BASKANLIGI'NA SECILEN VE GECEN GUNLERDE MAZBATASINI ALAN KEMAL YILDIRIM, AGRI'YA HIZMET ETMEYE TALIP OLDUGUNU SOYLEDI.

Akp Ağrı il Başkanı Kemal Yıldırım Mazbatasını Aldı

Akp Ağrı il Başkanı Kemal Yıldırım Mazbatasını Aldı haberi

AĞRI (İHA) - Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Ağrı İl Başkanlığı'na seçilen ve geçen günlerde mazbatasını alan Kemal Yıldırım, Ağrı'ya hizmet etmeye talip olduğunu söyledi.AK Parti Ağrı İl Başkanlığı binasında tebrikleri kabul eden Kemal Yıldırım, kendisini ziyaret eden yerel ve ulusal basın temsilcilerine açıklamalarda bulundu. Seçimi sadece kendisinin değil AK Parti'nin kazandığını, birlik beraberlik havasında kongreyi bitirdiklerini bildiren Yıldırım, "Artık seçimi unutmamız lazım. Şimdi hizmet dönemi başlamalıdır. Şehre neler yapabiliriz bunun üzerinde düşünüyoruz. Yapacağımız toplantıların ardından değişik projelerle şehre hizmet getirmeyi ve bu ilin hizmetkarı olmayı istiyoruz" dedi.

akp ağrı il <a href=Başkanı kemal yıldırım" />

Akp Ağrı il Başkanı Kemal Yıldırım Mazbatasını Aldı haberi 02.08.2006 Saat: 09:47 tarihinde eklendi.

Ekleyen : admin

2593
BU KATEGORİYE EKLENEN DİĞER HABERLER
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.