Şuan sitede 8923 kişi var

diyadinnet tv

Ak partili belediye meclis aday adayı kadınlar bir araya geldi

AK PARTILI BELEDIYE MECLIS ADAY ADAYI KADINLAR BIR ARAYA GELDI AK PARTI'NIN KADIN MECLIS ADAY ADAYLARI MALATYA'NIN AKCADAG ILCESINDE BULUSTU.

Sponsorlu Bağlantılar

Ak partili belediye meclis aday adayı kadınlar bir araya geldi

AK Parti'nin kadın meclis aday adayları Malatya'nın Akçadağ ilçesinde buluştu.

MALATYA - AK Parti'den Akçadağ Belediye meclisi aday adaylarından Demet Keleş'in organize ettiği programa katılan AK Parti Malatya Kadın Kolları Başkan Emine Akkurt, ilk önce AK Parti Akçadağ ilçe Başkanı Vahap Yücekaya'yı ziyaret etti. Parti ziyaretinin ardından Akçadağ Belediye Başkanı İbrahim Koşar ve İlçe Kaymakamı Ramazan Keskin'i ziyaret eden meclis aday adayları daha sonra Akçadağ Öğretmenevi'nde yapılan programa katıldı.

Akçadağ Öğretmenevi Salonu'nda 'Kadın Meclis Aday Adayları Siyasete Isınıyor, Sorunlara Çözüm Arıyor' konulu program yapıldı.

Programda konuşan AK Parti Malatya İl Kadın Kolları Başkanı Emine Akkurt, kadın adayların siyasetin her alanında olması gerektiğini belirterek, " Kadınlarımızın sosyal yaşamda olduğu gibi, siyasette de olması gerektiğini söylüyoruz. Kadınlarımız yerel meclislerde var ile yok arasında bir yerde bunun için siz kadınlara çok iş düşüyor. Belediye meclis üyelerimizin çok fazla olması lazım. Bu sayının artması bizim öncelikli hedeflerimiz. Yerel meclisler aslında kadınların en iyi görev alabileceği ve hizmet verebileceği yerler. Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan biz kadınların siyasette olması için her türlü teşviki ve desteği bizlere veriyor" dedi.

AK Parti'den Akçadağ'ın tek bayan meclis aday adayı olan Mali Müşavir Demet Keleş ise , "Her dönemden farklı bir yerel seçime gireceğimize inanıyorum. Kadın adaylar bu yerel seçimlerde "Bizde varız" diyecekler. Bir kentin gelişiminin toplum hayatında üreten kadının sosyalleşmesi ve artması ile mümkün olduğunu düşünüyorum. Bu noktadan yola çıkarak AK Parti'den Encümen aday adayı oldum. Kadınlarımızın Sosyal, kültürel, ekonomik ve siyasal alanlarda var olduğunu, il ve yerel yönetimlerde hizmet paylaşımında bizde varız demek istiyoruz. Hz. Mevlana'nın dediği gibi "Günün adamı olmaya çalışma, hakikatin adamı olmaya çalış. Çünkü Gün gelir değişir, hakikat değişmez." Biz bugünün insanı olmaya çalışmıyoruz. Hakikatleri söylüyoruz" ifadelerini kullandı.(İHA)

  • Tarih: 11.12.2013 Saat: 12:26 /
  • Ekleyen: ckadmin

sponsorlu bağlantılar

Paylaşmaya ne dersin ?

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


BU KATEGORİYE EKLENEN DİĞER HABERLER
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.