Şuan sitede 18851 kişi var

diyadinnet tv

Bitlis Valisi Veysel Yurdakul, kız istedi

BITLIS VALISI VEYSEL YURDAKUL, KIZ ISTEDI BITLIS - VALI VEYSEL YURDAKUL, MEMUR-SEN KONFEDERASYONU BASIN DANISMANI HALIM GUVERCIN'E, BITLIS'TEN KIZ ISTEDI.

Sponsorlu Bağlantılar

Bitlis Valisi Veysel Yurdakul, kız istedi

BİTLİS - Vali Veysel Yurdakul, Memur-Sen Konfederasyonu Basın Danışmanı Halim Güvercin'e, Bitlis'ten kız istedi.

Memur-Sen Bitlis İl Başkanı İsmet Alca aracılığıyla Bakır ailesinin kızı Mizgin ile tanışan Güvercin, kızı istemeleri için Vali Veysel Yurdakul ve Belediye Başkanı Fehmi Alaydın'a ricada bulundu.

Güvercin'i kırmayan Bitlis Valisi Veysel Yurdakul, Başkan Alaydın ile Hersan Mahallesi'nde oturan gelin adayı Mizgin Bakır'ın evine gitti.

Vali Veysel Yurdakul, Mirza Bakır'dan kızı Mizgin'i istedi ve baba Bakır isteği olumlu karşılayarak kızını Halim Güvercin'e verdi.

Kız isteme merasiminin ardından gazetecilere açıklama yapan Vali Yurdakul, hayırlı bir işe aracı olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

Yurdakul, "Güvercin ailesi, Bitlis'ten kız aldığı için çok şanslı. Bu evliliklerin ve doğu batı kardeşliğine katkı sunmasını diliyorum" dedi.

Vali Yurdakul ve Başkan Alaydın'a teşekkür eden damat adayı Güvercin ise, "Doğudan bir kızla evlenmeyi istedim. Aile büyüklerimizin önerisiyle Mizgin ile tanıştım. Kız istemede valimiz ve Belediye başkanımız bizi kırmadı. Kendilerine teşekkür ediyorum" diye konuştu.(AA)

Bitlis-Valisi-Veysel-Yurdakul,-kız-istedi

Bitlis-Valisi-Veysel-Yurdakul,-kız-istedi

Bitlis-Valisi-Veysel-Yurdakul,-kız-istedi

Bitlis-Valisi-Veysel-Yurdakul,-kız-istedi

Bitlis-Valisi-Veysel-Yurdakul,-kız-istedi

  • Tarih: 26.11.2013 Saat: 22:21 /
  • Ekleyen: admin

sponsorlu bağlantılar

Paylaşmaya ne dersin ?

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


BU KATEGORİYE EKLENEN DİĞER HABERLER
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.