Şuan sitede 2253 kişi var

diyadinnet tv

Bitlis valisi yurdakul kız istedi

BITLIS VALISI YURDAKUL KIZ ISTEDI BITLIS VALISI VEYSEL YURDAKUL, BARIS SURECINE DESTEK OLMAK ICIN TURK KOKENLI VATANDASA, BITLISLI MIRZA BAKIR'DAN KIZINI ISTEDI.

Sponsorlu Bağlantılar

Bitlis valisi yurdakul kız istedi

Bitlis Valisi Veysel Yurdakul, barış sürecine destek olmak için Türk kökenli vatandaşa, Bitlisli Mirza Bakır'dan kızını istedi.

BİTLİS - Memur-Sen Basın Danışmanı olan Halim Güvercin, çözüm sürecine destek olmak için Bitlis merkeze bağlı Hersan Mahallesi'nde ikamet eden Mirza Bakır'ın kızı Mizgin Bakır'a talip oldu. Bitlis Valisi Veysel Yurdakul, Belediye Başkanı Fehmi Alaydın, AK Parti İl Başkanı Fatih Kadirioğlu, Memur-Sen Bitlis Şube Başkanı İsmet Alca ve bazı kurum amirleri ile beraber kız tarafının evine giderek Halim Güvercin'e kız istediler.

Kızın babası Mirza Bakır, kendisinden kızını isteyen Vali Yurdakul'a 'kader kısmetse olur' cevabını verdi.

Bunun üzerine hayırlı uğurlu olmasını dileyen Yurdakul, kız babası olmanın zor olduğunu ifade etti. Yurdakul, "Bitlisli hemşehrilerimizi sadece Ankara'ya değil diğer vilayetlerimize de açık olmaları gerekir. Manevi köklerden beslenmeleri lazım. Ülkemizin bu sosyal sorununa parmak bastığı için sizlere ve Memur-Sen ailesine teşekkür ediyorum. Benim dileğim bu evliliklerin doğu-batı kardeşliklerin her vesile ile devam etmesi, ayrıca bizim enerji ve sinerjilerimizi daha güzel projelere, halkımızın refahına dönüşmesini diliyorum" diye konuştu.

Damat adayı Halim Güvercin ise, "Çözüm süreci yüzde 100 Memur-Sen ailesinin projesidir. Bu anlamda bende bir Memur-Sen üyesi olarak ne yapabilirim diye düşündüm, taşındım ve şöyle bir karar vardım. Bir Kürt kökenli kızla evlenip çözüm sürecine Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a katkıda bulunmak istedim" dedi.(İHA)

Bitlis-valisi-yurdakul-kız-istedi

Bitlis-valisi-yurdakul-kız-istedi

Bitlis-valisi-yurdakul-kız-istedi

Bitlis-valisi-yurdakul-kız-istedi

Bitlis-valisi-yurdakul-kız-istedi

Bitlis-valisi-yurdakul-kız-istedi

Bitlis-valisi-yurdakul-kız-istedi

  • Tarih: 26.11.2013 Saat: 16:52 /
  • Ekleyen: ckadmin

sponsorlu bağlantılar

Paylaşmaya ne dersin ?

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


BU KATEGORİYE EKLENEN DİĞER HABERLER
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.