Şuan sitede 13821 kişi var

diyadinnet tv

Diyanet İşleri Başkanı Bardakoğlu Ağrıda

DIYANET ISLERI BASKANI BARDAKOGLU AGRIDA DIYANET ISLERI BASKANI PROF. DR. ALI BARDAKOGLU AGRI GEZISINE CESITLI ZIYARETLERLE BASLADI.

Sponsorlu Bağlantılar

Diyanet İşleri Başkanı Bardakoğlu Ağrıda

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu Ağrı gezisine çeşitli
ziyaretlerle başladı.

Sabah Ağrı Valiliği'ne gelen Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu Vali Mehmet Çetin tarafından bina girişinde karşılandı. Prof. Dr. Bardakoğlu ilk olarak valilik şeref defterini imzalarken daha sonra karşılıklı hediye takdimi yapıldı.
diyanet-işleri-başkanı-ağrı

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu, Vali Çetin'e Diyanet İşleri Başkanlığı yayınlarından çıkan çeşitli kitaplar hediye ederken, Vali Çetin ise üzerinde 'Ağrı' yazan bir porselen tabak hediye etti. Ağrı Valisi Mehmet Çetin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Karşılıklı iyi niyetlerini dile getiren ikili bir müddet sohbet etti.
diyanet-işleri-başkanı-ağrı

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu ziyaretin ardından Ağrı Belediyesi'ne geçti. Belediye binası önünde Başkan Ekrem Aktaş tarafından karşılanan Ali Bardakoğlu burada belediye şeref defterini imzalayarak Başkan Aktaş'a hediyeler takdim etti. Prof. Dr. Bardakoğlu, ziyaretlerinin ardından Ağrı Müftülüğü'ne geçti.(iha)

diyanet-işleri-başkanı-ağrı

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu, Ağrı İl Müftülüğü tarafından düzenlenen 'Bilgilendirme ve değerlendirme' toplantısına katıldı.
diyanet-işleri-başkanlığı

Ağrı İl Müftülüğü tarafından Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü salonunda düzenlenen toplantıya katılan Bardakoğlu, kız çocuklarının erken yaşta zorla evlendirilmemesi gerektiğini belirtti. Çok eşliliğe karşı olduklarını da belirten Bardakoğlu, "Kız çocuklarımızın küçük yaşta kendinden büyük erkeklerle zorla evlendirilmelerine karşıyız. Aynı zamanda çok eşliliğe de karşı olduğumuzu belirtmek istiyorum" dedi.
diyanet-işleri-başkanlığı

Yapılan konuşmaların ardında Ağrı Valisi Mehmet Çetin, Bardakoğlu'na bir tablo hediye etti. Bardakoğlu, daha sonra basına kapalı olarak devam eden bilgilendirme toplantısının ardında karayolu ile Erzurum'a gitti.
diyanet-işleri-başkanlığı

(iha)

  • Tarih: 07.06.2008 Saat: 17:03 /
  • Ekleyen: Cetin-Karip

sponsorlu bağlantılar

Paylaşmaya ne dersin ?

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


BU KATEGORİYE EKLENEN DİĞER HABERLER
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.