Şuan sitede 2215 kişi var

diyadinnet tv

Türkiyenin tanınmış aileleri Tarihi İshak paşa Sarayında buluştu

TURKIYENIN TANINMIS AILELERI TARIHI ISHAK PASA SARAYINDA BULUSTU TURKIYE'NIN TANINMIS VE ZENGIN AILELERINE MENSUP 22 BAYAN, ICKALE SIRKETLER GRUBU ONURSAL BASKANI NADIRE ICKALE REHBERLIGINDE AGRI DOGUBAYAZIT KAYMAKAMI CEMALETTIN DEMIRCIOGLU'NUN DAVETLISI OLARAK DOGUBAYAZIT'A GELDI.

Sponsorlu Bağlantılar

Türkiyenin tanınmış aileleri Tarihi İshak paşa Sarayında buluştu

Türkiye'nin tanınmış ve zengin ailelerine mensup 22 bayan, İçkale Şirketler Grubu Onursal Başkanı Nadire İçkale rehberliğinde Ağrı Doğubayazıt Kaymakamı Cemalettin Demircioğlu'nun davetlisi olarak Doğubayazıt'a geldi.

İçkale Şirketler Grubu Onursal Başkanı Nadire İçkale daha önce de Türkiye'de tanınan ünlü ailelere mensup isimleri umreye götürmüştü. Çoğu sosyeteye mensup aileler, Doğubayazıt'ta tarihi İshakpaşa Sarayı ve Ahmedi Hani Türbesi'ni gezdi.
ishak-paşa-sarayı

İshakpaşa Sarayı'nın mimari yapısına hayranlıklarını gizlemeyen gruptakilere saray hakkında bilgileri Doğubayazıt Kaymakamı Cemalettin Demircioğlu verdi.

ishak-paşa-sarayı

Hanım ağa lakaplı Nadire İçkale, saray kapısının eski tarihlarde som Altın olduğunu duyunca şaşkınlığını gizlemezken, aslına uygun altın işlemeli bir kapı yapıp hediye edeceğini, ama ama kapıyı restorasyon sonunda göndereceğini belirtti. İçkale, İshakpaşa Sarayı restorasyon çalışmalarının bitmesi halinde, kristal avizeler hediye edeceğini belirtti.

ishak-paşa-sarayı

Kız öğrencilerin okula kazandırılması konusunda çalışmalar yürütüldüğünü anlatan Doğubayazıt Kaymakamı Cemalettin Demircioğlu'na öğrencilerin okutulması konusunda gerekli maddi yardımı kendilerinin sağlayacağını ifade eden İçkale, bölgeden çok etkilendiğini dile getirdi. Nadire İçkale ve beraberindeki gurup bir gece Doğubayazıt'ta konakladıktan sonra ilçeden ayrıldı.

(cihan)

  • Tarih: 03.06.2008 Saat: 19:11 /
  • Ekleyen: admin

sponsorlu bağlantılar

Paylaşmaya ne dersin ?

Ziyaretçi tarafından 6 yıl önce eklendi 06-06-2008 1:40:01

işte yapılması gereken bunlar...bizim böle akıllı politika yürüten kaymakamlara yöneticilere ihtiyacımız var..bize yardım elini uzatın demesnden çok onları buralara gezdirip tarihi güsellklerimizi tanıtmakla işe başlıyo zaten bayazıttan etkilenmemek elde deil..istediğimiz ne ise artık çorap söküğü gibi gelir zaten,merak etmyn.. Levent Mertbey

Bu yorumu Beğendiniz mi?
beğenmedim Beğenmedim: 236
beğendim Beğendim:128
Ziyaretçi tarafından 6 yıl önce eklendi 16-06-2008 23:09:37

boşuna gelmişler. boşuna neden ?
sordunuzmu neden geldiklerini?
sanmam
ama önemli olan bizim nasıl anladığımız değilmi?
onnların anlaması değil bizim anlamamız
ha avrupa olmuş ha umre ne fark eder onlar için
amaç gezi değilmi
doğubeyazıtta onlara bir değişiklik olmuş olur bu arada ekmek arası köfte misali sorarmısınız hangi okulu gezmişler
acaba
ve gittiklerinde ne vaatte bulunmuşlar.sonuçmu??? geldik gördük gidiyoruz.........vesselammm
irfan aladağ

Bu yorumu Beğendiniz mi?
beğenmedim Beğenmedim: 247
beğendim Beğendim:128

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


BU KATEGORİYE EKLENEN DİĞER HABERLER
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.