Şuan sitede 10993 kişi var

Madde Bağımlılığı ve Uyuşturcu Resim Sergisi

diyadinnet tv

Madde Bağımlılığı ve Uyuşturcu Resim Sergisi

MADDE BAGIMLILIGI VE UYUSTURCU RESIM SERGISI AGRI DAGI KARDELEN PROJESI, KARDELEN GENCLIK GRUBUNUN DUZENLEMIS OLDUGU MADDE BAGIMLILIGINA HAYIR RESIM SERGISI HALK EGITIM MERKEZI, SERGI SALONUNDA ACILDI. AĞRI

Sponsorlu Bağlantılar

Madde Bağımlılığı ve Uyuşturcu Resim Sergisi

Madde Bağımlılığı ve Uyuşturcu Resim Sergisi

Ağrı Dağı Kardelen Projesi, Kardelen Gençlik Grubunun düzenlemiş olduğu Madde bağımlılığına hayır resim sergisi Halk Eğitim Merkezi, sergi salonunda açıldı.

Ağrı Emniyet Müdürlüğü, Madde bağımlılığının önlenmesi, gençlerin gelişimine ve topluma kazandırılmasına destek amacıyla "Ağrı Dağı Kardelen Projesi" adlı afiş yarışmasında dereceye giren resim sergisi Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, Sergi salonunda açıldı.

Uyuşturucu ve madde bağımlılığı konulu afiş yarışmasında dereceye giren çalışmalar ziyaretçiler tarafından beğeni ile izlendi. Sergiyi gezen Vali Yardımcısı Ahmet Altunbaş, dereceye giren öğrencilere başarılar dileyerek yaptıkları bu çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Açılışa Ağrı Vali Yardımcısı Ahmet Altunbaş, İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, Kamu Kurum temsilcileri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

- Ağrı

  • Tarih: 13.05.2008 Saat: 20:39 /
  • Ekleyen:

sponsorlu bağlantılar

Paylaşmaya ne dersin ?

0

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


BU KATEGORİYE EKLENEN DİĞER HABERLER

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Google+'da bizi ziyaret edin Diyadinnet RSS