Gevaş'ta ak parti belediye başkan aday adayları tanıtım toplantısı

Tarih: 06.11.2013 Saat: 15:56 Ekleyen: ckadmin

GEVAS'TA AK PARTI BELEDIYE BASKAN ADAY ADAYLARI TANITIM TOPLANTISI AK PARTI GEVAS BELEDIYE BASKAN ADAY ADAYLARI TANITIM TOPLANTISI YAPILDI.

Gevaş'ta ak parti belediye başkan aday adayları tanıtım toplantısı

Gevaş'ta ak parti belediye başkan aday adayları tanıtım toplantısı haberi

AK Parti Gevaş Belediye Başkan aday adayları tanıtım toplantısı yapıldı.

VAN - Belediye hizmet binası toplantı salonunda gerçekleşen tanıtım toplantısına AK Parti Van İl Başkan Yardımcısı İsmet Biner, AK Parti Van kadın Kolları Başkanı Nahide Hakan, Gevaş Belediye Başkanı Nazmi Sezer, Akdamar Belde Belediye Başkanı Ferdi Şeker, İl Genel Meclis üyeleri Nusret Hakan, A. Hadi Ergenç, AK Parti Gevaş İlçe Başkanı Bedirhan Erdem, Gevaş Kadın Kolları Başkanı Gülşen Çiftçi ve partililer katıldı. Kısa bir konuşma yapan Gevaş Kadın Kolları Başkanı Gülşen Çiftçi, "Hepinizi tebrik ediyoruz. Bence büyük bir adımdır. Sekiz aday adayı güzel bir şey, bundan da gururlanmamız lazım. Sizin de bildiği gibi 8 aday adayı da bizim için ayrı bir değeri vardır. Bir tanışma toplantısı düzenleyelim dedik. Biz kimseye öncelik vermiyoruz. Herkes eşit bizim için. Hakkınızda hayırlısı neyse o olsun. Sizden ricam da maalesef dışarıdan güzel şeyler duymuyoruz. Yorumlarınız güzel çıkmıyor. Birbirinizi eleştirmeden tabi ki herkesin kendisine göre bir çalışması olacaktır, ama rica ediyorum birbirinizi kırmadan hepimiz de aynı yolun yolcusuyuz" dedi.

AK Parti Van İl Başkan Yardımcısı İsmet Biner ise, "Bugün Gevaş'ın listesine baktığım zaman maşallah Gevaş'ın listesi çok renkli. Gönül isterdi ki birkaç daha adayımız başvursun. Hepinizi bu medeni cesaretinden dolayı da tebrik ediyorum. Sekiz aday adayımız var. Bu sekiz aday adayının nihayetinde bir kişi alacak. Hepiniz bizim için çok önemlisiniz. Bundan emin olabilirsiniz ki hepinize de eşit mesafede olacağız. Birlik beraberliğimizi kuruyacağız" dedi.

Daha sonra söz alan aday adayları, kendilerini tek tek tanıttılar.(İHA)

Gevaş'ta ak parti belediye başkan aday adayları tanıtım toplantısı haberi 06.11.2013 Saat: 15:56 tarihinde eklendi.

Ekleyen : ckadmin

1366
BU KATEGORİYE EKLENEN DİĞER HABERLER
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.