Ağrı'da Karate Kuşak Terfi Sınavı yapıldı

Tarih: 11.06.2013 Saat: 14:30 Ekleyen: admin

AGRI'DA KARATE KUSAK TERFI SINAVI YAPILDI AGRI GENCLIK HIZMETLERI VE SPOR IL MUDURLUGU'NCE OZEL BILGI KOLEJI HALI SAHASINDA YAPILAN SINAVA, 150 KARATE KURSU OGRENCISI KATILDI.

Ağrı'da Karate Kuşak Terfi Sınavı yapıldı

Ağrı'da Karate Kuşak Terfi Sınavı yapıldı haberi

Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nce Özel Bilgi Koleji halı sahasında yapılan sınava, 150 karate kursu öğrencisi katıldı.

Sınav sonunda dereceye giren öğrencilere turuncu kuşak ve katılım belgelerini veren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Erim, gençlerin sporla tanışmaları ve sporun Ağrı'da yaygınlaştırılması amacıyla spor tesislerini her geçen Gün daha da konforlu hale getirdiklerini ifade etti.

Bütün Ağrılıları şehir stadyumuna ve spor tesislerine davet ettiklerini belirten, "Çim sahamızda haftanın iki Günü futbol oynayabilir, diğer bütün spor dallarına katılabilirsiniz. Karate sporu gerçekten büyük çaba gerektiren bir spor dalıdır. Burada 150 öğrenciye karate dersi veren Bursa Orhangazi Milli Takım Antrenörü Orhan Kaplan  ve yardımcılarına teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizi de tebrik ediyorum" dedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Erim, Adalet Komisyon Başkanı Hamdi Vural ile birlikte minik karatecilerin turuncu kuşaklarını ve katılım belgelerini verdi.

ağrı-karete

ağrı-karete

ağrı-karete

ağrı-karete

Ağrı'da Karate Kuşak Terfi Sınavı yapıldı haberi 11.06.2013 Saat: 14:30 tarihinde eklendi.

Ekleyen : admin

2706
BU KATEGORİYE EKLENEN DİĞER HABERLER
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.