Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinde Resim Sergisi

Tarih: 01.06.2013 Saat: 12:58 Ekleyen: admin

AGRI IBRAHIM CECEN UNIVERSITESINDE RESIM SERGISI AGRI IBRAHIM CECEN UNIVERSITESI'INDE SPOR TEMALI YAGLI BOYA ATOLYE CALISMALARI RESIM SERGISI ACILDI.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinde Resim Sergisi

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinde Resim Sergisi haberi

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi'inde spor temalı yağlı boya atölye çalışmaları resim sergisi açıldı.

Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü son sınıf öğrencileri, spor temalı yağlı boya atölye çalışmalarını açtıkları resim sergisi açıldı.

Merkezi yemekhane ve kafeteryada düzenlenen resim sergisinin açılışına, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Fahri Bayıroğlu ile Prof. Dr. Mehmet Biber, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

34 eserin yer aldığı, resim atölyesinde öğrencilerin yaptığı ve çeşitli branşları içeren spor temalı yağlı boya resimlerin yer aldığı sergide sergilenen eserler hakkında Yrd. Doç. Dr. Aydın Zor davetlilere bilgi verdi.

ağrı-resim-sergisi

ağrı-resim-sergisi

ağrı-resim-sergisi

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinde Resim Sergisi haberi 01.06.2013 Saat: 12:58 tarihinde eklendi.

Ekleyen : admin

7184
BU KATEGORİYE EKLENEN DİĞER HABERLER
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.