Şuan sitede 11346 kişi var

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinde Resim Sergisi

diyadinnet tv

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinde Resim Sergisi

AGRI IBRAHIM CECEN UNIVERSITESINDE RESIM SERGISI AGRI IBRAHIM CECEN UNIVERSITESI'INDE SPOR TEMALI YAGLI BOYA ATOLYE CALISMALARI RESIM SERGISI ACILDI. AĞRI

Sponsorlu Bağlantılar

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinde Resim Sergisi

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinde Resim Sergisi

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi'inde spor temalı yağlı boya atölye çalışmaları resim sergisi açıldı.

Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü son sınıf öğrencileri, spor temalı yağlı boya atölye çalışmalarını açtıkları resim sergisi açıldı.

Merkezi yemekhane ve kafeteryada düzenlenen resim sergisinin açılışına, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Fahri Bayıroğlu ile Prof. Dr. Mehmet Biber, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

34 eserin yer aldığı, resim atölyesinde öğrencilerin yaptığı ve çeşitli branşları içeren spor temalı yağlı boya resimlerin yer aldığı sergide sergilenen eserler hakkında Yrd. Doç. Dr. Aydın Zor davetlilere bilgi verdi.

ağrı-resim-sergisi

ağrı-resim-sergisi

ağrı-resim-sergisi - Ağrı

  • Tarih: 01.06.2013 Saat: 13:58 /
  • Ekleyen:

sponsorlu bağlantılar

Paylaşmaya ne dersin ?

0

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


BU KATEGORİYE EKLENEN DİĞER HABERLER

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Google+'da bizi ziyaret edin Diyadinnet RSS