Şuan sitede 17295 kişi var

diyadinnet tv

Ağrı'lı İş adamı Zafer Turhan'dan Öğrencilere Çanta Yardımı

AGRI'LI IS ADAMI ZAFER TURHAN'DAN OGRENCILERE CANTA YARDIMI AGRI'LI IS ADAMI ZAFER TURHAN, DOGUBAYAZIT ILCESINDEKI OGRENCILERE CANTA YARDIMINDA BULUNDU.

Sponsorlu Bağlantılar

Ağrı'lı İş adamı Zafer Turhan'dan Öğrencilere Çanta Yardımı

Ağrı'lı iş adamı Zafer Turhan, Doğubayazıt ilçesindeki öğrencilere çanta yardımında bulundu.

İş adamı Zafer Turhan yaptığı açıklamada Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde maddi durumu iyi olmayan öğrencilere dağıtılmak üzere 1200 adet çanta yardımında bulunduğunu söyledi.

Okumak isteyen öğrencilere imkanları doğrultusunda her zaman yardım edeceğini ve yardımlarının süreceğini ifade eden Turhan, şunları söyledi:

''Bölgemizde birçok zorluğa rağmen okumanın ve öğrenmenin ne kadar zor olduğunu hepimiz biliyoruz. Yoksulluk yüzünden okuyamayan öğrencilere ufakta olsa bir desteğim olması amacı ile İhtiyaç sahibi Öğrenci kardeşlerime 1200 adet okul çantası gönderdim. Bu Okul Çantaları Şeyh Mustafa Tanrıverdi Medresesi yetkilileri tarafından daha önce belirlenmiş olan ihtiyaç sahibi yoksul öğrencilere ulaştırılıyor.''

Yardım derneklerinin önemine dikkat çeken Turhan şunları kaydetti:

''Eminim Benim gibi düşünen ve yardım etmek isteyen birçok işadamımız mevcut. Fakat Gerçek ihtiyaç sahiplerine gerekli yardımı ulaştıracak kişi veya kuruluşların olmayışı Yardımcı olmak isteyen işadamlarımıza engel teşkil ediyor. Bu yardımlar H. Sebih Tanrıverdi gibi kendini bu işe adamış vakıf insanları sayesinde hiçbir maddi karşılık beklemeden gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşıyor. Ben Bu konuda katkılarından dolayı Kendisine Müteşekkirim.''

zafer-turhan

zafer-turhan

  • Tarih: 08.11.2012 Saat: 11:24 /
  • Ekleyen: admin

sponsorlu bağlantılar

Paylaşmaya ne dersin ?

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


BU KATEGORİYE EKLENEN DİĞER HABERLER
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.