İHA Ağrı Muhabiri Ahmet Genç'e Ödül

Tarih: 27.10.2007 Saat: 20:19 Ekleyen: admin

IHA AGRI MUHABIRI AHMET GENC'E ODUL DOGU ANADOLU GAZETECILER CEMIYETI'NCE (DAGC) HER YIL GENC GAZETECILERI TESVIK ETMEK AMACIYLA DUZENLENEN "YILIN BASARILI GAZETECILERI" YARISMASINDA AGRI'LI GAZETECI AHMET GENC ODULE LAYIK GORULDU.

İHA Ağrı Muhabiri Ahmet Genç'e Ödül

İHA Ağrı Muhabiri Ahmet Genç'e Ödül haberi

Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyeti'nce (DAGC) her yıl genç gazetecileri teşvik etmek amacıyla düzenlenen "Yılın Başarılı Gazetecileri" yarışmasında Ağrı'lı Gazeteci Ahmet Genç ödüle layık görüldü.

Ilıca yolu üzerindeki Milli Eğitim Hizmet içi Eğitim Merkezi Eğitim Enstitüsü tesislerinde yapılan törende, TV Haber Yaygın dalında İhlas Haber Ajansı Ağrı Muhabiri Ahmet Genç, TV Yaygın görüntü dalında İhlas Haber Ajansı Erzurum Muhabiri Ahmet Akbuğa ve Kars muhabiri Bedir Altunok ödüle layık görüldü.
ahmetgenç

İHA Ağrı Muhabiri Ahmet Genç'e Ödül haberi 27.10.2007 Saat: 20:19 tarihinde eklendi.

Ekleyen : admin

3991
BU KATEGORİYE EKLENEN DİĞER HABERLER
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.