KARLA MÜCADELE EKİPLERİ MAHSUR KALDI

Tarih: 19.02.2012 Saat: 19:48 Ekleyen: admin

KARLA MUCADELE EKIPLERI MAHSUR KALDI BARTIN'DA, HASTA KURTARMAYA GIDEN KARLA MUCADELE EKIPLERI ILE BOLGEYE GIDEN IHLAS HABER AJANSI EKIBI MAHSUR KALDI

KARLA MÜCADELE EKİPLERİ MAHSUR KALDI

KARLA MÜCADELE EKİPLERİ MAHSUR KALDI haberi

Bartın'da, hasta kurtarmaya giden karla mücadele ekipleri ile bölgeye giden İhlas Haber Ajansı ekibi mahsur kaldı

Bartın'ın Merkezi'ne bağlı Darıören köyünde Sağlık durumu acil bir hasta bulunduğu ihbarı üzerine karla mücadele ekipleri bölgeye hareket etti.

Hasta kurtarma çalışmalarını görüntülemek isteyen İHA ekibi de, olay yerine hareket etti. Ağır kış koşullarının etkisini göstergiği bölgede çığ düşmesine ve yan yatan bir iş makinesine şahit olan İHA ekibi, hasta kurtarma çalışmalarını takip etmek amacıyla yollarına devam etti.

Karları temizleyerek giden iş makinesini ise İHA Bartın Temsilcisi M.Ahmet Oktay ve İHA Bartın Muhabiri Deniz Karapınar'ın da aralarında bulunduğu karla mücadele ekiplerinin arazili araçları takip etti.

Yaklaşık 1.5 metreyi bulan Karda iş makinesinin de kara saplanması üzerine ekipler bölgede mahsur kaldı. Ekipler Kardan kurtulmak için çalışmalarını sürdürürken bölgeye başka bir kurtarma ekibi sevk edildiği öğrenildi. (İHA)

karla-mucadele-ekipleri-mahsur-kaldi

karla-mucadele-ekipleri-mahsur-kaldi

karla-mucadele-ekipleri-mahsur-kaldi

karla-mucadele-ekipleri-mahsur-kaldi

karla-mucadele-ekipleri-mahsur-kaldi

KARLA MÜCADELE EKİPLERİ MAHSUR KALDI haberi 19.02.2012 Saat: 19:48 tarihinde eklendi.

Ekleyen : admin

2143
BU KATEGORİYE EKLENEN DİĞER HABERLER
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.