Emniyet genel müdürlüğü'nde yeni müdür yardımcıları belli oldu

Tarih: 04.02.2012 Saat: 13:37 Ekleyen: admin

EMNIYET GENEL MUDURLUGU'NDE YENI MUDUR YARDIMCILARI BELLI OLDU EMNIYET GENEL MUDUR YARDIMCILIGI GOREVINE, EGITIM DAIRESI BASKANI 1. SINIF EMNIYET MUDURU MUSTAFA CANKAL ILE IKMAL VE BAKIM DAIRESI BASKANI 1. SINIF EMNIYET MUDURU FERIDUN TASCI ATANDI.

Emniyet genel müdürlüğü'nde yeni müdür yardımcıları belli oldu

Emniyet genel müdürlüğü'nde yeni müdür yardımcıları belli oldu haberi

Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı görevine, Eğitim Dairesi Başkanı 1. Sınıf Emniyet Müdürü Mustafa Çankal ile İkmal ve Bakım Dairesi Başkanı 1. Sınıf Emniyet Müdürü Feridun Taşçı atandı.

Emniyet Genel Müdürlüğü'nde genel müdür yardımcılıklarına ve bazı il emniyet müdürlüklerine yeni atamalar yapıldı.

Emniyet Genel Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı görevine Eğitim Dairesi Başkanı 1. Sınıf Emniyet Müdürü Mustafa Çankal ile İkmal ve Bakım Dairesi Başkanı 1. Sınıf Emniyet Müdürü Feridun Taşçı atanırken, Bilecik Emniyet Müdürlüğü görevine Polis Başmüfettişi 1. Sınıf Emniyet Müdürü Emir Gökpınar, Erzincan Emniyet Müdürlüğü görevine Polis Başmüfettişi 1. Sınıf Emniyet Müdürü Mustafa Elaman, Yozgat Emniyet Müdürlüğü görevine Polis Başmüfettişi 1. Sınıf Emniyet Müdürü Hasan Yılmaz atandı.

Açıklamada, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı 1. Sınıf Emniyet Müdürü Mustafa İlhan, Bilecik Emniyet Müdürü 1. Sınıf Emniyet Müdürü İbrahim Demirci, Erzincan Emniyet Müdürü 1. Sınıf Emniyet Müdürü Mehmet Tüzel, Yozgat Emniyet Müdürü 1. Sınıf Emniyet Müdürü Bekir Akarsu'nun, baºka bir göreve atanmak üzere Emniyet Genel Müdürlüğü emrine alındığı belirtildi. (İHA)

Emniyet genel müdürlüğü'nde yeni müdür yardımcıları belli oldu haberi 04.02.2012 Saat: 13:37 tarihinde eklendi.

Ekleyen : admin

7585
BU KATEGORİYE EKLENEN DİĞER HABERLER
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.