Şuan sitede 13819 kişi var

diyadinnet tv

Emniyet genel müdürlüğü'nde yeni müdür yardımcıları belli oldu

EMNIYET GENEL MUDURLUGU'NDE YENI MUDUR YARDIMCILARI BELLI OLDU EMNIYET GENEL MUDUR YARDIMCILIGI GOREVINE, EGITIM DAIRESI BASKANI 1. SINIF EMNIYET MUDURU MUSTAFA CANKAL ILE IKMAL VE BAKIM DAIRESI BASKANI 1. SINIF EMNIYET MUDURU FERIDUN TASCI ATANDI.

Sponsorlu Bağlantılar

Emniyet genel müdürlüğü'nde yeni müdür yardımcıları belli oldu

Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı görevine, Eğitim Dairesi Başkanı 1. Sınıf Emniyet Müdürü Mustafa Çankal ile İkmal ve Bakım Dairesi Başkanı 1. Sınıf Emniyet Müdürü Feridun Taşçı atandı.

Emniyet Genel Müdürlüğü'nde genel müdür yardımcılıklarına ve bazı il emniyet müdürlüklerine yeni atamalar yapıldı.

Emniyet Genel Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı görevine Eğitim Dairesi Başkanı 1. Sınıf Emniyet Müdürü Mustafa Çankal ile İkmal ve Bakım Dairesi Başkanı 1. Sınıf Emniyet Müdürü Feridun Taşçı atanırken, Bilecik Emniyet Müdürlüğü görevine Polis Başmüfettişi 1. Sınıf Emniyet Müdürü Emir Gökpınar, Erzincan Emniyet Müdürlüğü görevine Polis Başmüfettişi 1. Sınıf Emniyet Müdürü Mustafa Elaman, Yozgat Emniyet Müdürlüğü görevine Polis Başmüfettişi 1. Sınıf Emniyet Müdürü Hasan Yılmaz atandı.

Açıklamada, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı 1. Sınıf Emniyet Müdürü Mustafa İlhan, Bilecik Emniyet Müdürü 1. Sınıf Emniyet Müdürü İbrahim Demirci, Erzincan Emniyet Müdürü 1. Sınıf Emniyet Müdürü Mehmet Tüzel, Yozgat Emniyet Müdürü 1. Sınıf Emniyet Müdürü Bekir Akarsu'nun, baºka bir göreve atanmak üzere Emniyet Genel Müdürlüğü emrine alındığı belirtildi. (İHA)

 • Tarih: 04.02.2012 Saat: 14:37 /
 • Ekleyen: admin

sponsorlu bağlantılar

Paylaşmaya ne dersin ?


Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


BU KATEGORİYE EKLENEN DİĞER HABERLER
 • İsrail Aksa'yı bölmeyi planlıyor
  İsrail Aksa'yı bölmeyi planlıyor

  - Eski Kudüs Müftüsü ve Mescid-i Aksa İmamı Sabri, "İbrahim Camisi'nde yaşanan trajedinin Aksa'da tekrarlanmasına müsaade etmeyeceğiz”
 • Ceviz ağacı güvence altına alınıyor
  Ceviz ağacı güvence altına alınıyor

  - Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, "2012-2016 dönemini kapsayan Ceviz Eylem Planı ile 2002'de 510 bin olan ceviz fidanı üretimini, 2014
 • Evlatlık vermiyoruz ve almıyoruz
  Evlatlık vermiyoruz ve almıyoruz

  -Bakan Ayşenur İslam, "Çocuklarımızı başka ülkelerdeki ailelere evlatlık ya da koruyucu aile olarak vermediğimiz gibi başka ülke
 • Ermenek adeta seferberlik ilan etti
  Ermenek adeta seferberlik ilan etti

  - Kömür ocağında 18 madencinin mahsur kalmasıyla tüm Türkiye'de gözlerin çevrildiği Karaman'ın Ermenek ilçesinde, işçilere ulaşmak
 • Bartın'da maden ocağında göçük
  Bartın'da maden ocağında göçük

  -Bartın'ın Amasra ilçesinde özel kömür işletmesine ait maden ocağında galeri açma çalışması sırasında meydana gelen göçükte Çinli
 • Ermenek'te çalışmalar devam ediyor
  Ermenek'te çalışmalar devam ediyor

  AFAD, Ermenek'teki maden ocağındaki çalışmalara toplam 627 kişilik bir ekip ve 138 araçla ara verilmeden devam edildiğini bildirdi.
 • THK Başkanı tutuklandı
  THK Başkanı tutuklandı

  - Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğine sevk edilen 7 kişiden Kurum Başkanı Yıldırım'ın da arasında bulunduğu 5'i tutuklandı
 • Türkiye'nin şartlarına destek
  Türkiye'nin şartlarına destek

  Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Türkiye'nin IŞİD ile mücadelede Türkiye'nin önerdiği üç şarta destek vereceklerini söyledi.
 • Zonguldak'taki Grizu davasında karar
  Zonguldak'taki Grizu davasında karar

  TTK maden ocağında 17 Mayıs 2010'da meydana gelen, 30 madencinin hayatını kaybettiği grizu faciasına ilişkin davada yargılanan 5 sanığa, 5
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.