Şuan sitede 13536 kişi var

diyadinnet tv

THY'de yeni görevlendirme

THY'DE YENI GOREVLENDIRME TURK HAVA YOLLARI (THY) YONETIM KURULU, GENEL MUDUR TICARI YARDIMCILIGINA ABDULLAH SONER AKKURT'U, KURUM BUNYESINDE YENI OLUSTURULAN GENEL MUDUR YATIRIM VE TEKNOLOJI YARDIMCILIGINA DA AHMET BOLAT'I ATADI.

Sponsorlu Bağlantılar

THY'de yeni görevlendirme

Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu, Genel Müdür Ticari Yardımcılığına Abdullah Soner Akkurt'u, kurum bünyesinde yeni oluşturulan Genel Müdür Yatırım ve Teknoloji Yardımcılığına da Ahmet Bolat'ı atadı.

THY'den yapılan yazılı açıklamada, genel müdürlük bünyesinde yeni kurulan Genel Müdür Yatırım ve Teknoloji Yardımcılığı görevine Ahmet Bolat'ın getirildiği ifade edilerek, bir süredir Genel Müdür Ticari Yardımcılığına vekalet eden THY Kargo Başkanı Abdullah Soner Akkurt'un da bu göreve asaleten atanmasına karar verildiği bildirildi.

Açıklamada, 2005 yılında THY'de Yatırım Yönetimi Başkanı olarak göreve başlayan Ahmet Bolat'ın ayrıca Sunexpress Hava Yolları'nda da 2011 yılı Haziran ayından bu yana yönetim kurulu üyesi olduğu belirtilerek, Bolat'in hava yolları ve hava limanları operasyonları da dahil olmak üzere optimizasyon konularında uluslararası dergilerde yayımlanan çok sayıda makalesinin bulunduğuna yer verildi.

THY Genel Müdür Ticari Yardımcılığı görevine getirilen Abdullah Soner Akkurt'un 2004 yılında THY'de uzman olarak göreve başladığı ifade edilen açıklamada, Akkurt'un THY'de sırasıyla uzmanlık, Mühendislik, Pazarlama ve Satış Bölge Müdürlüğü, Başkan Yardımcılığı ve Kargo Başkanı olarak görev yaptığı kaydedildi. (A.A)

  • Tarih: 21.01.2012 Saat: 12:50 /
  • Ekleyen: admin

sponsorlu bağlantılar

Paylaşmaya ne dersin ?


Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


BU KATEGORİYE EKLENEN DİĞER HABERLER
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.