Erzurum'da Okullar 1 Gün Tatil Edildi

Tarih: 16.01.2012 Saat: 08:28 Ekleyen: admin

ERZURUM'DA OKULLAR 1 GUN TATIL EDILDI ERZURUM'DA ETKISINI ARTIRAN KAR VE TIPI NEDENIYLE KARAYAZI ILCESINDE ILKOGRETIM OKULLARI 1 GUN SUREYLE TATIL EDILIRKEN, ERZURUM-BINGOL VE ERZURUM-AGRI KARAYOLU ULASIMA KAPANDI.

Erzurum'da Okullar 1 Gün Tatil Edildi

Erzurum'da Okullar 1 Gün Tatil Edildi haberi

Erzurum'da etkisini artıran Kar ve tipi nedeniyle Karayazı ilçesinde ilköğretim okulları 1 Gün süreyle tatil edilirken, Erzurum-Bingöl ve Erzurum-Ağrı karayolu ulaşıma kapandı.

Kar ve şiddetli tipi nedeniyle Erzurum'da hayat adeta durma noktasına geldi.

Tipinin etkili olduğu Erzurum-Bingöl Karayolu Çat Kirişli mevkisinden itibaren ulaşıma kapandı.

Erzurum-Ağrı karayolu da Horasan-Eleşkirt arasında tipinin oluşturduğu sürgün nedeniyle ulaşıma kapandı.

Karayazı ilçesinde de eğitim-öğretime 1 gün süreyle ara verildiği bildirildi.

Kar ve tipi nedeniyle Erzurum'da 200'e yakın köy yolu yeniden ulaşıma kapanırken, İl Özel İdaresi ekipleri tipinin dinmesinin ardından yol açma çalışmalarına koyulacakları belirtildi.

Öte yandan, kent merkezinde gece saatlerinde etkili olan fırtına nedeniyle çok sayıda çatı uçtu, Elektrik hatları zarar gördü. TEDAŞ ekipleri canlarını tehlikeye atarak hasar gören enerji nakil hatlarını tamir etmek için işe koyuldular.(İHA)

Erzurum'da Okullar 1 Gün Tatil Edildi haberi 16.01.2012 Saat: 08:28 tarihinde eklendi.

Ekleyen : admin

3137
BU KATEGORİYE EKLENEN DİĞER HABERLER
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.