Şuan sitede 26929 kişi var

diyadinnet tv

Ağrı'da anasınıfı öğrencileri için malzeme alındı

AGRI'DA ANASINIFI OGRENCILERI ICIN MALZEME ALINDI AGRI IBRAHIM CECEN UNIVERSITESI EGITIM FAKULTESI TARAFINDAN DUZENLENEN KERMESTEN ELDE EDILEN GELIRLE, ANASINIFI OGRENCILERI ICIN MALZEME ALINDI.

Sponsorlu Bağlantılar

Ağrı'da anasınıfı öğrencileri için malzeme alındı

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi tarafından düzenlenen kermesten elde edilen gelirle, anasınıfı öğrencileri için malzeme alındı.

Okulöncesi Anabilim Dalı Başkanı Yrd. Doç. Dr. Medara Halmatov ve Yrd. Doç. Dr. İsmail Çelik'in girişimleriyle, maddi durumu iyi olmayan çocuklar için kermes düzenlendi.

Üç Gün süren kermesten elde edilen gelirle, şehir merkezine 15 kilometre uzaklıktaki Kazlı Köyü İlköğretim Okulu anasınıfına malzeme alındı.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Fahri Bayıroğlu, Okul Öncesi Anabilim Dalı Başkanı Medara Halmatov ve öğrenciler, okulu ziyaret ederek, minikler için hazırlanan sınıfı gezdi.

Prof. Dr. Bayıroğlu, minik öğrencilerin yaşadığı sevincin kendilerini de mutlu ettiğini söyledi.

  • Tarih: 22.12.2011 Saat: 19:50 /
  • Ekleyen: admin

sponsorlu bağlantılar

Paylaşmaya ne dersin ?

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


BU KATEGORİYE EKLENEN DİĞER HABERLER
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.