Keçi Boynuzu

Keçi Boynuzu Fıkrası


"Yaşlı bir erkek ile genç bir kız evlenmişler. Oturdukları dairenin yan komşusu ise bekar erkek ve evinde keçi beslemeye meraklı birisiymiş. iki dairenin arasındaki duvar eski zaman işlerinden olacak; tahta ile bölünmüş durumdaymış. kadının kocası tam randımanla kadına muamele edemediğindenmi yoksa kadının azgınlığındınmı bilinmez kadın yandaki genç erkekle işi pişirmiş. ilişki için kolay bir yol bulmuşlar.Kadın kocası evden çıkınca hemen gidip tahtaya tıklatıp, tahtalardan birisinde olan bir budak deliğine poposunu dayayıp genç delikanlının yeterince boylu olan aleti ile kendisini becermesini sağlıyormuş.Bu böyle bir zaman sürmüş.

Bir Gün böyle bir iş başında iken kocası ansızın eve gelince karısını bu pozisyonda yakalamış.

Kadın kendini duvardan çekse malzeme meydana çıkacak.Durum anlaşılacak. Kendini çekememiş. Arka daireye haber de verememiş. Kalakalmış. Adam sormuş.

--Ne yapıyorsun öyle orada?

--Şeyy... .mımda çıban çıktıda yandaki komşunun keçilerine yalatıyorum.

--Keçiler nerden biliyorlar çıbanı?

--Bu duvardaki budak deliğine arkamı yaslıyorum.Duvara birkaç kere tıklatınca keçiler geliyor.

--iyi geliyormu bari?

-- Gelmezmi hemen geçiriyor.

Adam bu yalana inanmış.

Günler geçmiş kadınla yandaki genç bu budak deliğinden faaliyetlerine devam etmişler.

Olacak bu ya bir zaman sonra kadının kocasının .ötünde çıban çıkmış. Adamın aklına gelmiş.

--Bizim karıda da çıban çıkınca komşunun keçilerine yalatmıştı da iyi olmuştu.

diye düşünüp karısının haberi olmadan pantolonunu sıyırıp poposunu budak deliğine yaslamış ve duvara eliyle birkaç kez tıklatmış.

Yandaki genç tıklatmayı farkedince gelip bir bakmışkı delikten arkada bir popo görüntüsü var. Kadını geldi sanıp malzemeyi hazırlayıp delikten dayamış içeriye. Biraz zorlansada malzeme içeriye girmiş. Başlamış çalışmaya.

Keçinin yalamasanı bekleyen adam içine giren sertlikle irkilmiş. Sonra kendi kendine yorum yapmış.

--Ulan keçi bile biliyor ağzının tadını. Kaymak gibi .mı görünce yalıyordu. Bizin .ötü beğenmedi boynuzunu soktu be."

gönderen : webmaster tarih : July 20th 2006
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.