Şuan sitede 8003 kişi var

diyadinnet tv

İbrahim Saraçoğlu İyi huylu prostat büyümesi ve prostatit için Brokoli kürü

Sponsorlu Bağlantılar

Diyadinnet'te yayınlanan İbrahim Saraçoğlu İyi huylu prostat büyümesi ve prostatit için Brokoli kürü yazısı, sitemizde İbrahim Saraçoğlu İyi huylu prostat büyümesi ve prostatit için Brokoli kürü hakkında yayınlanan yazıyı okumaktasınız.

Kür 1: İyi huylu prostat büyümesine ve prostatite karşı (şikayetiniz 1-2 yıldan beri devam ediyor ise)
Kaynamakta olan bir Litre suyun içine 200-250 gram brokoliyi atın. Kısık ateşte en fazla 4-5 Dakika haşlayın. Ilıdıktan sonra süzerek ayırın.
Elde edilen suyun üçte birini sabah, üçte birini öğlen ve son kalan üçte birini de akşam aç karnına için.
Brokoli suyunu içtikten sonra yirmi dakika hiçbir şey yeyip içmeyini (su hariç).
Eğer çalışan bir insan olarak öğle üzeri evinizde bulunamıyorsanız, yarısını sabah, diğer yarısını da akşam aç karına içebilirsiniz. Bu taktirde bir litre Su yerine 500-600 ml su alabilirsiniz.
Haşlanmış olan brokoliyi de yemeklerinizin arasında salata olarak tüketebilirsiniz. Haşlanmış brokoli parçalarını tüketmek zorunda değilsiniz. Mühim olan haşlama suyunu tüketmektir. Her yedi günlük uygulamanın sonunda üç Gün ara veriniz. Toplam uygulama zamanı yirmibir gün olacaktır (üç günlük aralar hariç).
Uygulama tamamlandıktan sonra ilerleyen zamanlarda şikayetleriniz tekrar ortaya çıkmaya başlayınca bu defa onbeş günlük brokoli kürü uygulamanız gerekir. Sabah erken işe gitmek durumundaysanız, sabah ve akşam içeceğiniz haşlanmış brokoli suyunu akşam hazırlayınız. Geri kalan yarısını sabah içimi için buzdolabında koruma altına alabilirsiniz.
Kür 2: İyi huylu prostat büyümesine ve prostatite karşı (şikayetiniz 2 yıldan fazla devam ediyor ise)
Kür 1'in aynısıdır. Sadece uygulama zamanı daha fazladır. Bu durumda en az 45 gün uygulanır (üç günlük aralar hariç). Uygulama tamamlandıktan sonra ileriki zamanlarda şikayetleriniz tekrar ortaya çıkmaya başlayınca bu defa 15 günlük brokoli kürü uygulamak gerekir.
Önemli uyarı: Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız. Buradaki uygulamayı bir destekleyici olarak kullanınız.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu

sponsorlu bağlantılar

İbrahim Saraçoğlu İyi huylu prostat büyümesi ve prostatit için Brokoli kürü yazısını okuyan bunlarıda okuduİbrahim Saraçoğlu İyi huylu prostat büyümesi ve prostatit için Brokoli kürü yorumları
mevlüt yenimol 14-04-2014 19:51:19

Hocam keten tohumu yağının prostat büyümesi yaptığını tv den işittim bu doğrumudur. bir de şalgam suyunun troid büyemesi yaptığını söylediler benimde hipo troidim va şalgam suyu içmekten çekiniyorum . bilgi verirseniz minnetkar kalırım. selamlar ALLAH'a (cc) emanet olunuz..

ömer faruk akıncı 25-11-2012 14:04:42

sayın ibrahim hocam tek bobreklıyım...prostat 70 gr.buyuk..ılac tedavısıverdıler bıyopsi onerıyorlar sızın yorumunuz nedır saygılar...

yunus emre 11-01-2012 23:03:07

sayın ibrahim hocam bende idrar yolu uzunluğundan dolayı idrarı tamamen boşaltamama sorunu var ve çok idrara çıkıyorum ne yapmalıyım

Yorum Ekle
Güvenlik Kodu

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ1234567890
Bayanlara Özel Bilgi EkleBayanlara Özel

Bayanlara özel | Diyet | Kadınlara özel | özel diyetler | bayan bilgileri | bayanlara özel yazılar | diyetisyen | zayıflama ile ilgili yazılar | kilo verme | kadın hastalıkları | bayanlar.

Paylaşmaya ne dersin ?

0

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberLerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Google+'da bizi ziyaret edin Diyadinnet RSS