İbrahim saraçoğlu Sperm sayısını artırmak Keçiboynuzu

İbrahim saraçoğlu Sperm sayısını artırmak için Keçiboynuzu harnup kürü

Sponsorlu Bağlantılar

Diyadinnet'te yayınlanan İbrahim saraçoğlu Sperm sayısını artırmak için Keçiboynuzu harnup kürü yazısı, sitemizde İbrahim saraçoğlu Sperm sayısını artırmak için Keçiboynuzu harnup kürü hakkında yayınlanan yazıyı okumaktasınız.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, beslenmeye bağlı olarak son yıllarda erkeklerde sıkça görülen sperm sayısının düşüklüğüne çare olarak keçiboynuzunu tavsiye etti.

7-8 tane keçiboynuzunu kırıp yarım Litre sıcak suya atarak 3 Dakika kaynatıp 2o dakika kısık ateşte demlendirin.

Ilıdıktan sonra elde edilen suyun yarısını sabah kahvaltısından sonra, diğer yarısını öğle yemeğinden önce için.Bu uygulamaya 1 hafta boyunca her dün devam edin.
Birinci hafta haftadan sonra 3 Ay boyunca her Gün akşam yatmadan bir Su bardağı için.Daha sonraki aylarda zaman zaman uygulayın.

Bu kür 3 ay uygulanmalı.
Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu

sponsorlu bağlantılar

İbrahim saraçoğlu Sperm sayısını artırmak için Keçiboynuzu harnup kürü yazısını okuyan bunlarıda okuduİbrahim saraçoğlu Sperm sayısını artırmak için Keçiboynuzu harnup kürü yorumları
gulşah 28-08-2010 17:38:16

ben28 eşim33 yaşında 9senelik evliğim 4aylık bebeğim karnımda ölü kürtaş oldum bebeğim olmuyor ailerden cok sıkındımıs var allah rızası için yardım edin doktor

volkan 21-08-2010 18:14:38

sayın hocam bana ne olur yardım edin çok mağdur durumdayım ben 29 eşim 22 yaşında ve 1.5senelik evliyiz ve korunmadığımız halde çocuğumuz olmuyor belki haklısınız daha erken diyeceksiniz fakat biz çocuk istiyoruz ama olmuyor eşim düzensiz adet geçiriyor doktora gitti ve ona göre ilaç verdi ve hiç bişeye yaramadı sonra doktoru eşinde bi görünsün demiş bende gittim benimde spermlerim cansız çıktı hiç bi kıpıldanma görünmüyormuş tabiki çok üzüldük bu durumu atlattığımızı zannediyorduk fakat bu güne kadar geldi atlatamadık ne önerirsiniz ne yapmamız gerekiyor allah rızası için bize yardım edin size yalvarıyorum

Yorum Ekle
Güvenlik Kodu

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ1234567890
Bayanlara Özel Bilgi EkleBayanlara Özel

Bayanlara özel | Diyet | Kadınlara özel | özel diyetler | bayan bilgileri | bayanlara özel yazılar | diyetisyen | zayıflama ile ilgili yazılar | kilo verme | kadın hastalıkları | bayanlar.

Paylaşmaya ne dersin ?

0
Bağlanıyor
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 5234