Şuan sitede 10117 kişi var

diyadinnet tv

Zevk Almıyorsanız

Sponsorlu Bağlantılar

Diyadinnet'te yayınlanan Zevk Almıyorsanız yazısı, sitemizde Zevk Almıyorsanız hakkında yayınlanan yazıyı okumaktasınız.

Aslında cinsellikten yeterince zevk alamamanın en önemli sebeplerinden biri gençlik.

Her ne kadar gençlerin cinsellikten daha çok zevk almalarının gerektiği düşünülse de aslında işin aslı böyle değildir. Cinsellikten alınan zevk, tecrübe ile doğru orantılı.

Tecrübe sahibi olmak da yıllarınızı alacağına göre, cinsellikten zevk almanın gençken daha zor olabileceğini söyleyebiliriz. Yine seksologlara göre, seksten zevk almak tıpkı anneliğe benziyor. çünkü, seks de annelik de son derece içgüdüsel.

Bu duygulara alışmak için kişilerin zamana ihtiyacı var. Pek çok kadın ancak zaman geçip, tecrübeleri arttıktan sonra anne olmanın zevkini yaşayabiliyor. Aynı şey cinsellik için de geçerli. Yaşı ilerledikçe ve tecrübeleri arttıkça kadınlar cinsellikten daha kolay ve çok zevk alabiliyor.

Tecrübesiz kadınların cinsellikle ilgili pek çok kaygıları olabiliyor. özellikle neyin doğru, neyin yanlış olduğunu bilmediklerini düşündükleri için çekingen davranıyorlar. Kadınların cinsellikten yeterince zevk alabilmesi için önce aklını kurcalayan soruların cevaplarını öğrenmeleri gerekiyor.

Acı çekenler de zevk almıyor..
Cinsellikten yeterince zevk almamanın en önemli ve ciddi sebeplerinden biri fiziksel olarak acı çekmektir.

doktorlara göre seks sırasında duyulan acının sebebi genellikle tibbi bir problemdir. Bu tıbbi sorunlarin sebebi ise çok çeşitli olabilir. Beslenme tarzı, kullanılan ilaçlar ya da bazı hastaliklar duyulan acının sebebi olabilir.

Cinsellik sırasında kadınlara rahatsızlık veren hastalıkların başlıcaları; hormonal dengesizlikler, tiroid problemleri, tedavi görmemiş idrar yolları enfeksiyonları, yumurtalık kistleri, beslenme bozuklukları ya da ani kilo kayıpları olabilir. Ayrıca sakinleştirici ilaçlar da cinsel birleşme sırasında ağrıya sebep olabilir. Sebep ne olursa olsun, cinsel ilişki sırasında acı hisseden kadınların en kısa zamanda doktorlarına başvurmalarını öneriyoruz.

sponsorlu bağlantılar

Zevk Almıyorsanız yazısını okuyan bunlarıda okudu
 • Size Uygun iş Size Uygun iş

  Size uygun iş Hangisi? Yine içinizden gelen ses, bu iş için yaratılmış olmadığınızı söylüyor. Bu sese inanabilirsiniz, fakat sizin için en doğru olana nasıl karar vereceksiniz?

 • Kadınlar da erkeğe yol gösterebilir Kadınlar da erkeğe yol gösterebilir

  Kadın, erkekten vücudunun hassas bölgelerini keşfetmesini bekliyor. Oysa erkeğin kadının yol göstericiliği olmadan bunu başarması imkansız Kadınlar çoğunlukla partnerlerine, ilişki

 • Yeni bir Başlangıç Yeni bir Başlangıç

  Yeni bir yıl, yeni bir başlangıç için fırsattır. Bu yıl kariyerinizde nasıl bir gelişme, nasıl bir ilerleme kaydetmek istiyorsunuz? Profesyonel destek hizmeti sunan Dream Job Coaching

 • Botoks Haram mı Helal mi Botoks Haram mı Helal mi

  Malezya Fetva Konseyi'nin domuzdan alınan maddeler içerdiği gerekçesiyle Botoks için haram fetvası vermesi Türkiye'yi ikiye böldü. Ancak Beyaz Hoca yüreklere su

 • Anne Baba Olmanın 24 Yolu Anne Baba Olmanın 24 Yolu

  Bütün acıyan yerleri öpün. Parklara çocuğunuzla gidip beraber sallanın. Anne ve babaların da hata yapabileceğini gösterin, yeri geldiğinde ondan özür

Zevk Almıyorsanız yorumları
Yorum Ekle
Güvenlik Kodu

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ1234567890
Bayanlara Özel Bilgi EkleBayanlara Özel

Bayanlara özel | Diyet | Kadınlara özel | özel diyetler | bayan bilgileri | bayanlara özel yazılar | diyetisyen | zayıflama ile ilgili yazılar | kilo verme | kadın hastalıkları | bayanlar.

Paylaşmaya ne dersin ?

0

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Google+'da bizi ziyaret edin Diyadinnet RSS